Lutowy numer Avanti już w kioskach

redakcja
28.01.2019 10:24
Nowy numer Avanti

Nowy numer Avanti (mat. prasowe)

Sprawdźcie, co znajdziecie w lutowym wydaniu Avanti! Poleca Marta Kulczycka - redaktor naczelna.

Nowy numer AvantiNowy numer Avanti mat. prasowe

W środku mroźnej zimy rodzi się pokusa, by otulić się ciepłą dzianiną I zaszyć pod ciepłym kocykiem. Wychodzimy naprzeciw takim tęsknotom – mamy dla Was bogaty wybór fantastycznych dzianin, dobrych nie tylko na leniwe popołudnie na kanapie, ale też eleganckich, świetnie nadających się do pracy czy nawet na zimową randkę. Na drugim biegunie znajdują się garnitury, które właśnie wracają do łask. Zapożyczone z męskiej szafy, pozornie formalne, w nowej odsłonie mogą niejedną z Was zaskoczyć! Przekonajcie się same.

W lutym nie zapominamy o Walentynkach – mamy dla Was piękną bieliznę oraz... kilka pomysłów na upominek. Może staną się inspiracją dla Waszych partnerów? Spowite w miękką dzianinę czy ubrane w wystrzałowy garnitur musicie przecież być perfekcyjnie umalowane. W tym numerze znajdziecie trzy naturalne makijaże i porady wizażystki, jak je wykonać krok po kroku. Jeden z nich to ulubiony makijaż Jennifer Lopez! Pora wyjrzeć spod kocyka, wpaść do sklepów czy drogerii i pobuszować w nowych kolekcjach. A więc, Avanti! Idziemy na zakupy!”

Marta Kulczycka , redaktor naczelna

Zobacz także
  • zimowe dodatki Najmodniejsze zimowe dodatki w niskich cenach: stylowe czapki, szaliki i rękawiczki
  • Pokaz mody ekologicznej NO WASTE w Studio Zabłocie w ramach CFW Cracow Fashion Week 2019. Program, projektanci, wystawy [KIEDY, GDZIE]
  • Etam kolekcja wiosna-lato 2019 Modna bielizna: hity z kolekcji Etam na sezon wiosna-lato 2019 [WYBÓR REDAKCJI]