Miesięcznik "Avanti" oraz serwis Avanti24 zapraszają na trzecią edycję plebiscytu Top Avanti

Redakcja
28.09.2018 15:00
Plebiscyt Top Avanti

Plebiscyt Top Avanti (Avanti)

Od poniedziałku 1 października br. firmy będą mogły zgłaszać swoje produkty do trzeciej edycji plebiscytu Top Avanti, który organizowany jest przez magazyn "Avanti" oraz serwis Avanti24. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi na początku 2019 roku.

Top AvantiTop Avanti Avanti

Celem plebiscytu Top Avanti 2018 jest wskazanie czytelniczkom miesięcznika „Avanti" oraz użytkowniczkom serwisu Avanti24 najbardziej wartościowych i godnych polecenia produktów spośród tych dostępnych na polskim rynku. Jednocześnie plebiscyt ma za zadanie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach, co pozwoli na budowanie wizerunku uczestników jako liderów w swoich branżach. Zwycięskie marki otrzymają roczne prawo do posługiwania się logotypem „Top Avanti 2018".

Firmy zainteresowane wzięciem udziału w plebiscycie mogą już zgłaszać swoje produkty w kategoriach: Odzież, Bielizna, Akcesoria, Obuwie, Biżuteria, Zegarki, Kosmetyki kolorowe premium, Kosmetyki kolorowe popularne, Kosmetyki do pielęgnacji premium, Kosmetyki do pielęgnacji popularne, Kosmetyki do włosów, oraz Kosmetyki - zapachy. Aby zgłosić produkty, należy do 31 października br. wypełnić formularz dostępny na stronie plebiscytu. Więcej szczegółów oraz regulamin plebiscytu znaleźć będzie można na stronie www.topavanti.pl, która ruszy w poniedziałek.

Kolejne etapy plebiscytu przewidują wybór przez jury pięciu produktów z każdej kategorii (1-11 listopada br.), ich prezentacja w serwisie Avanti24 oraz głosowanie internautów na wybrane marki (16 listopada - 7 grudnia br.), podsumowanie głosowania, testy produktów oraz obrady jury (10-20 grudnia br.). Uroczysta gala, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Top Avanti 2018 odbędzie się na początku 2019 roku. Wyniki zostaną również opublikowane w papierowych wydaniach „Avanti" oraz w serwisie Avanti24.

Zobacz także
  • Top Avanti Gala Plebiscytu "Top Avanti 2017"
  • Avanti Najgorętsze trendy w najnowszym numerze "Avanti" z maseczką w płachcie do twarzy
  • Top Avanti 2017 Znamy już laureatów Top Avanti 2017!