Najgorętsze trendy w najnowszym numerze "Avanti" z maseczką w płachcie do twarzy

Redakcja
27.09.2018 10:56
Avanti

Avanti (Avanti 10/2018)

Nowości wprost ze światowych wybiegów, 50 najpopularniejszych modeli trenczy oraz porady, jak stosować kosmetyki z kwasami - to wszystko znajdzie się w październikowym wydaniu miesięcznika "Avanti", które do sprzedaży trafi już jutro - w piątek, 28 września br. Magazyn będzie można kupić również w wersji z dodatkiem - uwielbianą przez kobiety maseczką do twarzy w płachcie.
– W tym numerze znajdziecie najważniejsze tendencje, supermodne kolory, kroje, tkaniny, akcesoria, które pojawiły się na światowych wybiegach. To źródło, z którego będziemy czerpać inspiracje przez najbliższe miesiące i wierzcie mi, jesień na pewno nie będzie nudna! – pisze we wstępie do najnowszego „Avanti” Marta Kulczycka, redaktor naczelna miesięcznika.

AvantiAvanti Avanti 10/2018

W październikowym numerze czytelniczki przeczytają o najważniejszych nowościach z jesienno-zimowych kolekcji, m.in.: zwierzęcych printach, supermodnym zielonym kolorze, ubraniach w stylu lat 80., nieśmiertelnej kracie, biżuterii z perłami oraz botkach, które kolejny sezon nie schodzą z wybiegów. Ponadto redakcja podpowie, jak niewielkim kosztem odświeżyć swoją garderobę na jesień.

Przeczytaj o tym, jak butelkową zieleń wykorzystać w jesiennych stylizacjach.

Tematem numeru jest wyjątkowo uniwersalny klasyk i modowy evergreen – trencz. Redakcja przedstawia 50 najnowszych modeli tego płaszcza, w sam raz na chłodne spacery. Do wyboru będą zarówno te klasyczne w pastelowych odcieniach lub w kratę, jak i bardziej awangardowe – w kwiaty lub motocyklowe.

W dziale Uroda czytelniczki „Avanti” dowiedzą się, w jaki sposób nosić modne w tym sezonie metaliczne kolory, znajdą test podkładów nawilżających, a także porady, jak stosować kosmetyki z kwasami. Dowiedzą się również, które akcesoria do włosów są tej jesieni obowiązkowe.

Sprawdź, jakie fryzury są w tym sezonie najmodniejsze. 

Najnowszy numer „Avanti” ukaże się na rynku w piątek, 28 września br. w cenie 5,99 zł. Wersja magazynu z maseczką do twarzy w płachcie będzie kosztowała 8,99 zł.

Więcej o: