Victoria Beckham i Shaquille O'Neal autorami limitowanej kolekcji Reebok!

Joanna Szczurek
02.08.2018 12:57
Reebok x Victoria Beckham

Reebok x Victoria Beckham (materiały prasowe)

Reebok i Victoria Beckham przestawiają pierwsze efekty współpracy. Inspiracją wspólnie stworzonej kolekcji były lata 90. i ikona tamtych czasów Shaquille O'Neal. Projektantka po raz pierwszy odchodzi od kobiecych projektów i tworzy unisexowe ubrania, łącząc modę tamtych lat z najwyższej klasy krawiectwem.

nowa kolekcja Reebok x Victoria Beckhamnowa kolekcja Reebok x Victoria Beckham materiały prasowe

W kolekcji znajdziemy koszulki, bluzy i skarpetki nawiązujące do archiwalnych produktów marki. Victoria Beckham współpracowała przy projekcie ze znanym koszykarzem Shaquille O’Neal'em. O kolekcji dowiedzieliśmy się w kwietniu, a dzisiaj możemy podziwiać efekty. Jej cechami szczególnymi jest minimalistyczny krój, ozdobiony jedynie słynnym logo, które jest znakiem rozpoznawczym O’Neal'a. Cała kolekcja jest utrzymana w monochromatycznej stylistyce.

autor
Polecam, Aleksandra Falkowska, redaktor
Nowe kolekcje na jesień!

Nowe kolekcje na jesień!

Inspiracją dla nowych kolekcji są przede wszystkim kolory jesieni. Wśród ubrań i dodatków rządzą: stonowane barwy ziemi, musztarda, szmaragd oraz wszelkie odcienie czerwieni. Króluje styl retro, kwiatowe printy i minimalizm - nie brakuje kobiecych sukienek, ciepłych swetrów i płaszczy w najmodniejszych kolorach sezonu. Zobacz, co warto mieć w garderobie jesienią!

Nowa kolekcja Reebok x Victoria BeckhamNowa kolekcja Reebok x Victoria Beckham materiały prasowe

Dla mnie ta kolekcja to celebracja tamtej ery, wspólnego dorobku Reebok i Shaqa oraz wielkiego dziedzictwa marki, które odkryłam w archiwach. Unisex połączony ze stylem ulicznym to także elementy pełnej kolekcji, nad którą obecnie pracuję.

- mówi Victoria Beckham.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham jest dostępna w sprzedaży na www.reebok.pl.

"McQueen" - zwiastun filmu

Więcej o: