Stroje kąpielowe Shumee - wyprzedaż modeli lato 2018

Redakcja
11.07.2018 13:14
kostium

kostium (materiały prasowe)

Jedziesz na wymarzone wakacje i potrzebujesz stroju kąpielowego? Skorzystaj z okazji i kup dopasowany i piękny model w czasie wyprzedaży! Teraz na Shumee w ramach promocji "rabatowanie za polecanie" piękne kostiumy kupisz 35% taniej! Wybrałyśmy najładniejsze kobiece wzory i kolory, w których będziesz wyglądała pięknie, a nie wydasz na nie fortuny!

Stroje kąpielowe wyprzedaż 

Zakup kostiumu kąpielowego może spędzać sen z powiek. Różnorodne wzory i kolory, sezonowe trendy i kuszące obniżki sprawiają, że ciężko zdecydować się na jeden model. Jaki powinien być dobry kostium kąpielowy? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi - każdy typ sylwetki wymaga innego fasonu stroju, poza tym każda kobieta czuje się dobrze w innym kroju. Poniżej znajdują się kostiumy kąpielowe z które kupisz teraz 35% taniej! Wystarczy, że polecisz swojej koleżance produkt, a obydwie dostaniecie na niego rabat.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe

stroje kąpielowe dwuczęściowestroje kąpielowe dwuczęściowe materiały prasowe

Najpopularniejszy model stroju kąpielowego to bikini. Nazwa pochodzi od atolu Bikini, gdzie testowano amerykańską broń jądrową - projektant stroju Louis Reard  podobno przewidział "eksplozję", jaką wywoła ten model. Odkrywające wiele figi i biustonosz budziły wiele kontrowersji, a jako stała moda plażowa weszły do kanonu w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Bikini nie wychodzi z mody, warto więc kupić klasyczny model, który uzupełniony o różne dodatki będzie pasował do szybko zmieniających się trendów. 

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

stroje jednoczęściowestroje jednoczęściowe materiały prasowe

Modele jednoczęściowe to świetna alternatywa dla bikini. Szczególnie dobrze pasują kobietom o pełniejszych kształtach. Odpowiednio dobrany print na kostiumie optycznie wyszczupla sylwetkę, a pełniejszy fason zapewnia komfort. 

Stroje kąpielowe plus size 

kostium kąpielowy plus sizekostium kąpielowy plus size materiały prasowe

Pełniejsze kształty nie wykluczają świetnego wyglądu na plaży. Jeśli nosisz niestandardowy rozmiar i trudno znaleźć ci kostium spełniający wszystkie wymagania, poszukaj modeli dostępnych w ofercie plus size. Te modele podkreślą sylwetkę i zakryją jej mankamenty. 

Giorgio Armani - jak poznał go cały świat?

Więcej o: