Nowa kolekcja TOMS - kultowe buty w jesienno-zimowym wydaniu

Natalia Stachacz
09.11.2018 16:32
Chociaż TOMS najbardziej znany jest ze swoich wygodnych, wiosenno-letnich espadryli, to wśród propozycji marki znajdziemy także obuwie na nieco chłodniejsze dni. Trzy nowe modele sprawdzą się jesienią i zimą. W kampanii promującej tę kolekcję wystąpiły osoby, które pokazują jak niewiele trzeba, aby zmienić świat na lepsze.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Rio, Balboa i Paxton to nazwy trzech modeli butów, które TOMS wprowadził w tym sezonie do sprzedaży. To jesienno-zimowa wariacja na temat kultowych już espadryli, z których marka słynie. Ich wersja na chłodniejsze dni jest oczywiście bardziej zabudowana, ma chroniącą przed deszczem i zimnem platformę, a nawet futerko. 

Nową kolekcje TOMS promuje m.in. Sara Nuru, która jest założycielką startupu NuruCoffeeNową kolekcje TOMS promuje m.in. Sara Nuru, która jest założycielką startupu NuruCoffee Mat. prasowe

TOMS znany jest także ze swojej akcji One For One, w ramach której marka rozdała już ponad 75 milionów butów najbardziej potrzebującym. Odniesień społecznych nie brakuje także i tym razem. Nowe modele zostały stworzone z myślą o artystach, twórcach ruchów społecznych czy młodych przedsiębiorcach, którzy potrzebują wygodnego obuwia, aby móc każdego dnia stawiać czoła wyzwaniom.

Joshua Coombes, który jest inicjatorem ruchu #DoSomethingForNothing, w butach z nowej kolekcji TOMSJoshua Coombes, który jest inicjatorem ruchu #DoSomethingForNothing, w butach z nowej kolekcji TOMS Mat. prasowe

W kampanii wzięła udział niemiecka modelka Sara Nuru, która jest założycielką startupu NuruCoffee, który każdego dnia wspiera i motywuje kobiety z biednych rejonów Etiopii. W rolę modela wcielił się Joshua Coombes, który jest inicjatorem ruchu #DoSomethingForNothing, który oferuje bezdomnym ludziom z całego świata swoje usługi fryzjerskie w zamian za możliwość opowiedzenia ich życiowych historii w jego social mediach.

Zobacz także
  • Nowa kampania adidas z Ewą Chodakowską, Jessicą Mercedes i Maffashion w rolach głównych! Nowa kampania adidas z Ewą Chodakowską, Jessicą Mercedes i Maffashion w rolach głównych!
  • Ślubna kolekcja &Other Stories Ślubna kolekcja &Other Stories na jesień i zimę 2018
  • Nowa kolekcja BUNNY THE STAR Nowoczesna elegancja w jesienno-zimowej kolekcji BUNNY THE STAR