Nowa kampania adidas z Ewą Chodakowską, Jessicą Mercedes i Maffashion w rolach głównych!

Natalia Stachacz
08.11.2018 08:51
Geometryczne wzory inspirowane projektami Stelli McCartney i trzy wyjątkowe ambasadorki, które po raz pierwszy wystąpiły razem - obok nowej kolekcji damskiej adidas trudno przejść obojętnie!

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Ambasadorki adidas

Marka adidas ceni sobie długodystansowe relacje i jest przywiązana do swoich ambasadorów. Od wielu lat współpracuje z najsłynniejszą polską trenerką Ewą Chodakowską, a już kilka sezonów temu do jej zespołu zespołu dołączyły także dwie topowe blogerki - Jessica Mercedes i Maffashion. Dziewczyny bardzo rzadko decydują się na wspólne projekty, więc kampania promująca kolekcje Statement to nie lada gratka dla ich fanów.

Kolekcja Statement

Ewa, Jessica i Julia wystąpiły we wspólnym wideo - każda z nich zaprezentowała inny look, na który składają się ubrania i dodatki z kolekcji Statement. Wyróżniają ją kwiatowe, moro i geometryczne wzory inspirowane projektami Stelli McCartney. Kolekcja została stworzona dla silnych, kreatywnych kobiet, które mają odwagę realizować swoje pasje - dokładnie tak, jak to robią słynne polskie ambasadorki adidas. 

W globalnej kampanii promującej kolekcję Statement wystąpiły m.in. Shay Mitchell i Karlie KlossW globalnej kampanii promującej kolekcję Statement wystąpiły m.in. Shay Mitchell i Karlie Kloss mat. prasowe

Więcej o: