Nowa kolekcja Etam - francuskie koronki i seksowne wycięcia

Natalia Stachacz
05.10.2018 10:39
Tak gorącej kampanii marka Etam chyba jeszcze nie miała. Kolekcję bielizny stworzoną specjalnie z okazji tegorocznego pokazu Etam Live Show cechują seksowne, francuskie koronki i bardzo zmysłowe kroje.

Sexy Tatoo - kolekcja na Etam Live Show

Sexy Tatoo to kolekcja dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Geometryczna koronka i mocno wycięte fasony nie pozostawiają zbyt wiele miejsca dla wyobraźni. Projektanci Etam przygotowali te modele specjalnie na pokaz marki, który jak co roku odbył się wczesną jesienią w Paryżu. 

Nowa kolekcja EtamNowa kolekcja Etam Mat. prasowe

Seksowna bielizna 

Elementy, które składają się na kolekcję, czyli biustonosz z odpinanym chokerem, stringi, pas do pończoch oraz body, to zdecydowanie najbardziej uwodzicielska odsłona Etam, jaką mieliśmy okazję do tej pory oglądać. Wszystkie modele dostępne są w czarnym kolorze i można je kupić tylko w sklepie online. 

Kolekcja Sexy TatooKolekcja Sexy Tatoo Mat. prasowe

Historia Etam

Etam to francuska marka bieliźniana z ponad 100-letnią historią. W jej asortymencie oprócz biustonoszy i majtek znajdziemy także bielizną nocną, ubrania typu homewear, a nawet kosmetyki. Z Etam współpracowała m.in. Lolita Lempicka (francuska projektantka) oraz Natalia Vodianova (modelka, aktualna muza marki). 

Więcej o: