Jedzenie na talerzu i na... ubraniach! Kolekcja Przysnacki i Chrum.com

Redakcja
10.08.2018 11:27
Co łączy znane chrupki i markę odzieżową Chrum.com? Więcej niż można było przypuszczać! Nowa kolekcja Przysnacki x Chrum.com to oryginalne ubrania i dodatki, które założysz nie tylko w wakacje.

Pizza, burgery i inne przekąski coraz częściej zdobią koszulki i letnie sukienki. Teraz pora na chipsy! Przysnacki, marka produkująca przekąski, takie jak prażynki i chrupki, nawiązała współpracę z Chrum.com, słynącym z oryginalnych T-shirtów z napisami.

Przysnacki x Chrum.comPrzysnacki x Chrum.com Fot. materiały prasowe

Od 2002 roku Chrum.com działa jako niezależna marka odzieżowa, a jej motto pozostaje niezmienne: tworzyć fajne rzeczy dla fajnych ludzi. Inspiracją dla chrumowych wzorów jest humor, gra słów oraz wyobraźnia ich twórców. Chrum.Koszulki i Chrum.Bluzy to nie tylko oryginalny pomysł. Ubrania cechuje też wysoka jakość wykonania - szyte są z najlepszej bawełny i ozdabiane wytrzymałymi nadrukami, które nie niszczą się w czasie prania. Od 2014 roku firma ma również własną szwalnię, dzięki czemu może kontrolować jakość produktów od początku do końca. 

Przysnacki x Chrum.comPrzysnacki x Chrum.com Fot. materiały prasowe

Kolekcja Przysnacki x Chrum.com to bluzy, koszulki i akcesoria, które zdobią zabawne napisy i charakterystyczne piórko, znajdujące się w logo marki Przysnacki. Głównym założeniem współpracy ma być praktyczny aspekt ubrań - mają nadawać się do chodzenia na co dzień i robić fajne wrażenie. W kolekcji znajdziemy damskie i męskie T-shiry oraz topy, bluzy, plecak oraz czapkę. Wszystkie ubrania i dodatki zdobią zabawne napisy, takie jak "Chipster" i "Chipsterka".

Przysnacki x Chrum.comPrzysnacki x Chrum.com Fot. materiały prasowe

Więcej o: