Nowa kolekcja Cardio Bunny - Blush w kolorach cieni i szminek. Subtelnie na sportowo

Kasia Żechowicz
12.07.2018 12:20
Polska marka Cardio Bunny właśnie wprowadziła na rynek nową, letnią kolekcję ubrań do ćwiczeń inspirowanych paletami kolorystycznymi cieni i szminek. W tym sezonie silne i niezależne kobiety Cardio Bunny wyglądają niezwykle subtelnie!

Kolekcja Blush na lato to ukłon w stronę świata kosmetyków. Dbałość o wygląd stanowi nieodłączny element codzienności każdej kobiety, lecz jest też elementem kulturowym. Pielęgnacja, aktywność fizyczna i troska o urodę dziś są szczególnie ważne i widoczne. Cardio Bunny chce podkreślić, że liczy się nie tylko piękne ciało, lecz również stan umysłu, pozytywne nastawienie i siła, która napędza nas każdego dnia. Wszystko to stało się inspiracją dla nowej kolekcji Blush na lato 2018.

Cardio BunnyCardio Bunny Mat. prasowe

Na kolekcję składa się jedenaście nowych modeli ubrań w trzech wariantach kolorystycznych z autorskim wężowym printem. Róż występuje tu w dwóch odcieniach: pudrowym i nieco ciemniejszym. Kolekcję uzupełnia ponadczasowa i uniwersalna czerń. Charakter linii Blush oddaje spójna kolorystyka i fasony z ażurowymi wycięciami, które podkreślają kobiece kształty. Do ich wykonania wykorzystano technologię laserowego cięcia. Legginsy i topy Cardio Bunny w takich odcieniach i z delikatnymi deseniami stają się "drugą skórą" ich użytkowniczek.

Cardio Bunny - kolekcja BlushCardio Bunny - kolekcja Blush Mat. prasowe

W sesji wizerunkowej wzięło udział siedem kobiet, wybranych przez zespół Cardio Bunny na ambasadorki marki. Nie są to profesjonalne modelki, ale trenerki, mamy, gimnastyczki, nauczycielki i makijażystki. Wszystkie łączy miłość do sportu, siła i pozytywna energia. Kolekcja Blush dostępna jest w sklepie internetowym marki.

Przeczytaj również o innej kolekcji Cardio Bunny inspirowanej surferkami: TUTAJ

Cardio Bunny - kolekcja BlushCardio Bunny - kolekcja Blush Mat. prasowe

Jaki kostium zadziwił cały świat?