Melissa x The Blonde Salad - nowa kolekcja klapek stworzona we współpracy z Chiarą Ferragni

Kasia Żechowicz
04.07.2018 13:00
Brazylijska marka pachnących butów Melissa właśnie wprowadziła do swojej oferty modele stworzone we współpracy z najsłynniejszą na świecie blogerką - Chiarą Ferragni. Chodzi o plastikowe klapki, które dostępne są już na platformie The Blonde Salad.

Po udanych mini-kolekcjach stworzonych we współpracy z Comme des Garçons, Vivienne Westwood, Karlem Lagerfeldem i Jeremym Scottem, marka Melissa przedstawia efekty najnowszych działań. Do znakomitego grona projektantów, którzy stworzyli własne "melissy" właśnie dołączyła Chiara Ferragni.

Melissa x The Blonde SaladMelissa x The Blonde Salad Źródło: shop.theblondesalad.com / Mat. prasowe

Zobacz również: Nowa kolekcja Melissa x Vivienne Westwood w kamerze Marie Schuller

Włoszka jest najsłynniejszą blogerką na świecie i założycielką platformy The Blonde Salad. To tam można kupić firmowane przez nią modele. Chodzi o klapki na płaskiej podeszwie (model Melissa Soul) wykonane w 100% z plastiku, tworzywa w całości zdatnego do recyklingu. Klapki są dostępne w trzech kolorach (różowym, czerwonym i czarnym) i mają niestandardową wkładkę z napisem "The Blonde Salad".

Na blogu Ferragni możemy przeczytać:

Klapki to idealne rozwiązanie w tych upalnych tygodniach. Szczerze mówiąc, jest tylko jeden model, który sprawia, że nasze serca biją mocniej: limitowana edycja Melissa x The Blonde Salad w trzech wariantach kolorystycznych. Który z nich doda pikanterii twoim letnim stylizacjom?

Melissa x The Blonde SaladMelissa x The Blonde Salad Mat. prasowe

Chcesz poznać inne nowości z kolekcji Melissa? Zajrzyj TUTAJ

autor
Polecam, Katarzyna Żechowicz, redaktor
Z cyklu "Polska Moda": Życie w Balaganie

Z cyklu "Polska Moda": Życie w Balaganie

Żyją i pracują między Warszawą a Tel Awiwem. W historii łączącej te dwa miasta skupiają się na rzeczach pozytywnych. Za taką uważają sentyment, którym darzą Polskę mieszkańcy Izraela i wzajemnie. Sentyment czuć również w tworzonych przez nich butach i torebkach – minimalistycznych, ale w duchu „vintage”. Tak wygląda Balagan, czyli marka Hani i Agaty!

Limitowana edycja klapków stworzonych we współpracy z Chiarą Ferragni dostępna jest w rozmiarach od 37 do 40. Nie zabrakło też charakterystycznego dla butów Melissa, owocowego zapachu. Klapki są dostępne jedynie online na platformie blogerki i kosztują 75 euro, czyli około 330 złotych.

Klapki Melissa x The Blonde Salad na platformie blogerki Chiary FerragniKlapki Melissa x The Blonde Salad na platformie blogerki Chiary Ferragni Źródło: shop.theblondesalad.com

Jaki kostium zadziwił cały świat?

   

Więcej o:
Zobacz także
  • Buty na lato z wyprzedaży Najmodniejsze buty na lato z wyprzedaży. Hity, które wykorzystasz również za rok!
  • klapki Birkenstock, fot. instagram.com/birkenstock Birkenstock - najwygodniejsze klapki świata w dobrej cenie
  • Buty Melissa Buty Melissa - wszystko, co warto o nich wiedzieć. Opinie o butach Melissa