Plisowane spódnice plispliz idealne dla rowerzystek

Natalia Stachacz
16.05.2018 18:12
plispliz to odpowiedź na potrzeby wielu aktywnych kobiet, dla których rower jest podstawowym środkiem lokomocji. Plisowane spódnico-spodnie polskiej marki nie podwijają się, nie krępują ruchów i mają przepiękne wzory.

Modele plispliz na pierwszy rzut oka wyglądają jak klasyczne plisowane spódnice. Tymczasem są to tak naprawdę spodnie, które twórcy marki stworzyli z myślą o miejskich rowerzystkach regularnie korzystających z tego środka lokomocji. Specjalna konstrukcja sprawia, że nie podwijają się podczas jazdy, a po zejściu z roweru przybierają formę spódnicy.

Spódnico-spodnie plispliz zostały stworzone z myślą o miejskich rowerzystkachSpódnico-spodnie plispliz zostały stworzone z myślą o miejskich rowerzystkach Mat. prasowe

Nadruki na spódnico-spodniach plispliz są autorskie, a połowa wzorów została zaprojektowana ręcznie przez twórców marki - namalowana farbami akrylowymi, wycięta z papieru lub narysowana i dopiero później poddana obróbce w programie graficznym. Serie są bardzo krótkie, a każdy model wyprodukowano jedynie w kilku (max. kilkunastu) egzemplarzach, więc ryzyko spotkania osoby ubranej tak samo jak my, jest naprawdę minimalne. Spódnico-spodnie są wykonane ze sportowej dzianiny wykorzystywanej w profesjonalnych strojach kolarskich i można je kupić w dwóch wersjach - przed kolano oraz midi. Kosztują odpowiednio 199 i 249 zł.

Spódnice plispliz to krótkie serie i autorskie nadrukiSpódnice plispliz to krótkie serie i autorskie nadruki Mat. prasowe

"Mała czarna" i pierwszy model Forda T - co mają ze sobą wspólnego?