Nowa kolekcja Crocs zaprojektowana przez amerykańską aktorkę

Adrianna Olejnik
07.05.2018 16:37
Gumowych butów Crocs nie trzeba nikomu przedstawiać. Kiedyś synonim wygody i... obciachu, dziś popularna marka, która z kolekcji na kolekcję poszerza swój asortyment. Do zaprojektowania specjalnej linii stworzonej z myślą o Dniu Matki Crocs zaprosił Drew Barrymore, która projektując buty dla matek i córek nadała im wyjątkowy charakter.

Pochodząca z aktorskiej rodziny, Drew Barrymore ma na swoim koncie wiele udanych ról w komediach romantycznych. Wszyscy pamiętamy ją z takich filmów jak "Starsza pani musi zniknąć", "Prosto w serce" czy "Kobiety pragną bardziej". Teraz aktorka zmierzyła się z wyzwaniem, jakiego wcześniej nie miała w swojej karierze - ulubienica widzów spełniła się w roli projektantki butów!

Drew Barrymore x CrocsDrew Barrymore x Crocs Fot. materiały prasowe

Drew Barrymore x CrocsDrew Barrymore x Crocs Fot. materiały prasowe / kolaż avanti24

Marka Crocs zaprosiła Drew Barrymore do współpracy przy najnowszej kolekcji. Linia butów Crocs o nazwie Drew <3 Chevron Collection to klapki i sandały dla mam i córek ozdobione autorskimi grafikami Drew. Obuwie inspirowane jest codziennością aktorki, jej spełnieniem w roli mamy i relacją z córkami. W ofercie znajdziemy stylowe klapki, sandały i wsuwane chodaki - wszystkie w rozmiarach idealnych dla mamy i córki.

Drew Barrymore x CrocsDrew Barrymore x Crocs Fot. materiały prasowe / kolaż avanti24

Więcej o:
Zobacz także
  • Converse x Miley Cyrus Debiutancka kolekcja Miley Cyrus dla Converse
  • Victoria's Secret Incredible Lightweight Biustonosze sportowe Incredible Lightweight od Victoria's Secret
  • Daniele Venturelli Stroje kąpielowe Calzedonia: relacja z pokazu nowej kolekcji w Weronie!