Jennifer Lopez została nową GUESS Girl

Roksana Krawczyk
13.04.2018 17:00
"Kiedy zadzwonił do mnie Paul Marciano, byłam zachwycona i podekscytowana, że mogę zostać częścią kultowej marki, którą osobiście uwielbiam od czasu, kiedy byłam nastolatką" - wspomina Jennifer Lopez. Sam założyciel domu mody uważa, że artystka idealnie wpisuje się w klimat jego marki.

Zegarki GUESSZegarki GUESS Materiały prasowe

Artystka w tym roku jest wyjątkowo rozchwytywana. Niedawno pisałyśmy o współpracy Jennifer Lopez z polską marką Inglot. Więcej tej o współpracy przeczytacie tutaj. Teraz została nową GUESS Girl.

„Jennifer Lopez to wymarzona GUESS Girl! Jest spełnioną artystką, ikoną pełną zmysłowości. Jej impakt i wpływ cały czas rosną, a najnowsza kampania celebruje fakt, że kobieta staje się piękniejsza wraz ze zdobyciem życiowego doświadczenia” - mówi Paul Marciano, założyciel domu mody. 

Jennifer Lopez prezentuje trzy zniewalające zegarkiW0198L5, W1053L3, W0775L13. Pierwszy model to wiosenna propozycja w kolorze bieli i różowego złota. Zegarek zdobią kryształy wokół tarczy. Jesteś fanką dziewczęcych kolorów? Zegarek W1053L3 z pewnością przypadnie ci do gustu. Różowy pasek oraz cyferblat zestawiono z kopertą w różowym odcieniu złota. Całą kolekcję zamyka odważny zegarek W0775L13 w kolorze złota ze wzorem imitującym skórę węża. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich ma pasek z naturalnej skóry. Projektanci amerykańskiej marki lubią czerpać inspiracje ze świata zwierząt, dlatego w swoich projektach często wykorzystują print pantery, krokodyla czy właśnie skóry węża. 

Różowy i biały zegarek kosztują 769 zł, zaś trzeci, którego pasek wykonany jest z naturalnej skóry, kupcie już za 799 zł