Joanna Krupa stworzyła nową kolekcje dla marki ESOTIQ

Roksana Krawczyk
28.02.2018 14:30
Kolekcja Spring 2018 ESOTIQ created by Joanna Krupa to pochwała kobiecego piękna. Łączy w sobie delikatność i seksapil, który drzemie w każdej kobiecie. Kolekcja dostępna jest w całej Polsce w 260 sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej.

Joanna KrupaJoanna Krupa Materiały prasowe

Kolekcja kierowana jest do wszystkich kobiet bez względu na wiek czy rozmiar miseczek. W najnowszej linii znajdziecie push-upy ozdobione siateczkami i koronkami a także w całą serię staników typu bustier. Ten model łączy w sobie cechy biustonosza i gorsetu, dzięki czemu jeszcze lepiej eksponuje kobiece kształty. Kolorystyka kolekcji jest stonowana, występują w niej głównie czerń, biel oraz różne odcienie szarości. Wyjątkiem jest model Winnie w kolorze głębokiego turkusu z kontrastującymi pomarańczowymi akcentami.

- Kochajcie siebie i swoje ciała takie, jakie one są. Bądźcie best friend ze sobą, ze swoimi zaletami i wadami. Nobody is perfect! Ja też nie jestem perfekcyjna, ale mogę być pewna siebie i szczęśliwa, do czego i was zachęcam - mówi Joanna Krupa.

Marka ESOTIQ już od dawna współpracuje z Joanną Krupą i co sezon można znaleźć w sklepach kolekcje stworzoną przez top modelkę. Ulubionym modelem Joanny Krupy jest biały, gorsetowy Dreamy z przedłużonym stanem i szeroką koronką na plecach oraz model Doa o zabudowanym dekolcie z delikatnej koronki.

Więcej o: