Sukienka z cekinami: błyszcząca kreacja na wieczór

Dagmara Łacny
22.11.2017 09:51
Nic tak nie przyciąga wzroku jak cekiny skrzące się w blasku dyskotekowej kuli. Sukienka z cekinami to świetny wybór na imprezę, na której chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

Cekinowa sukienka na imprezę

Cekiny przywodzą na myśl frywolne sukienki, w których w latach 20. flapperki tańczyły przy dźwiękach charlestone'a. Dwie dekady później zmysłowe sukienki z cekinami stały się obowiązkowym elementem garderoby femme fatale. Pod koniec lat 70., wraz z początkiem ery disco, ponownie zagościły na dyskotekowych parkietach. Sukienki z cekinami mają najczęściej fason tuby, czasem pojawiają się także modele w kształcie litery A. 

Jakie dodatki pasują do cekinowej sukienki

Sukienka z cekinami jest tak strojna, że dodatki powinnaś ograniczyć do minimum. Zrezygnuj z biżuterii, wyjątek możesz zrobić dla niewielkich kolczyków bądź delikatnej ozdoby do włosów. Także buty i torebka powinny być stonowane: zdecyduj się na jednolity kolor oraz zrezygnuj z dodatkowych zdobień. 

Cekiny na wieczórCekiny na wieczór mat. partnera

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • natalia789_9

    0

    Z cekinową kreacją łątwo jest przesadzić, dlatego ja zawsze dobieram klasyczne, czarne szpilki... piękne modele można zawsze znaleźć w Primamodzie. Ja ze swoich zakupionych rok temu jestem baaaardzo zadowolona - są tak wygodne, że spokojnie mogłam w nich przetańczyć całą sylwestrową noc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX