Torby bawełniane: bądź eko w dobrym stylu!

Joanna Szczurek/PJ
17.04.2019 16:00
torba bawełniana

torba bawełniana (fot. Makarovada, shutterstock.com)

Jeszcze do niedawna nawet drobne rzeczy pakowano nam do torebki foliowej. Teraz za takie opakowanie trzeba zapłacić lub... mieć własną torbę na zakupy. Torby bawełniane, must have osób żyjących w stylu eko, a także fashionistek, stały się gadżetem dla każdego. I słusznie, bo są efektowne, stylowe i przede wszystkim przyjazne dla środowiska.

Torby bawełniane: modne i praktyczne

Torby bawełniane są już nie tylko alternatywą dla foliówek, lecz także modnym elementem stylizacji. Torby płócienne kupisz nawet w sieciówkach! Pasują idealnie do codziennych stylizacji i są bardzo praktyczne. Ich kolejnym plusem jest pakowność. Zmieścisz w nich nie tylko zakupy, ale też rzeczy, których będziesz potrzebować w ciągu dnia. A przede wszystkim są wielokrotnego użytku! Solidnie wykonane torby bawełniane mogą zostać z tobą na długi czas! 

Torby, które proponujemy spiszą się idealnie na co dzień, do casualowych stylizacji. W sieciówkach i przez internet znajdziesz modele, które wpisują się w aktualne trendy. Nam najbardziej podobają się te zdobione sloganami oraz z modnymi wzorami czy obrazkami.

Torby bawełnianeTorby bawełniane fot. mat. prasowe

Duże torby bawełniane

Coraz większe zainteresowanie ekologią wpłynęło również na wprowadzenie toreb bawełnianych do świata mody. Projektanci dbają o ich atrakcyjność, aby ludzie chcieli je nosić. Teraz torby bawełniane są dostępne w różnych wariantach. Możesz wybrać zarówno młodzieżowe we wzory czy z napisami, jak również jednokolorowe i eleganckie. Znalazłyśmy torby, których fasony nie odbiegają od tych wykonanych na przykład ze skóry, dzięki czemu możesz nosić je również do bardziej eleganckich stylizacji.

Duże torby bawełniane są też wielofunkcyjne. Przydadzą się na zakupy, jako modny dodatek, a także do pracy, a nawet na plażę! Masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy wybrać torbę z tkaniny czy foliówkę? My żadnych!

Duże torby bawełnianeDuże torby bawełniane fot. mat. prasowe

Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!