Trampki na wiosnę - modele do 100 zł

Klaudia Jakubiuk-Żukowska
04.05.2018 14:20
Nie mogłaś doczekać się dni, gdy zamienisz ciężkie botki na wygodne, wiosenne obuwie? My również! Przygotowałyśmy dla ciebie przegląd klasycznych modeli trampek w ciekawych kolorach, które będą idealnym dopełniłem zestawów na ciepłe dni.

Trudno w to uwierzyć, ale produkcja sportowego obuwia na gumowej podeszwie rozpoczęła się już na początku XIX wieku! Prekursorem była oczywiście firma Converse - pierwszym projektem były buty za kostkę z logo w kształcie gwiazdy - znaku rozpoznawczego firmy. Szczyt popularności trampki osiągnęły na przełomie lat 50. i 60. XX wieku, gdy sięgali po nie młodzi ludzie manifestujący w ten sposób przynależność do danej subkultury.

Trampki na wiosnę

Lubisz klasyczne fasony trampek w pastelowych kolorach? A może wolisz zdobione modele z łączonych materiałów? Jeśli odpowiedziałaś "tak", nasz przegląd jest w sam raz dla ciebie! Kupując buty w uniwersalnym kolorze - białym, czerwonym lub czarnym, będziesz miała pewność, że założysz je do wielu wiosennych oraz letnich zestawów.

Przygotowałyśmy przegląd wygodnych trampek na wiosnę. Wybrałyśmy 15 najfajniejszych modeli, które przypadną do gustu zarówno fankom klasyki, jak i odważniejszych wzorów.

Komentarze (1)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX