Niedrogie perfumy do 100, 150 i 200 złotych! Zobacz nasze ulubione zapachy

JS
17.08.2018 16:00
perfumy

perfumy (Instagram/@yvesrocher)

Perfumy zazwyczaj kosztują niemało. Jednak można znaleźć ciekawe kompozycje zapachowe, na które nie wydamy kroci! Dzisiaj przedstawiamy wody perfumowane i toaletowe w trzech przedziałach cenowych: do 100 zł, 100-150 zł i 150-200 złotych.

Perfumy do 100 złotych

perfumy do 100 złotychperfumy do 100 złotych materiały prasowe

Perfumy do 100 złotych wcale nie muszą być gorsze od droższych produktów. W internecie możesz znaleźć zapachy dużo tańsze niż w popularnych drogeriach - flakony popularnych kompozycji zapachowych o pojemności 30 ml kupisz w niskiej cenie. Ponadto warto sprawdzić propozycje sklepów odzieżowych, takich jak Puma czy Adidas, które w swojej ofercie mają również perfumy. Ciekawe zapachy znajdziesz również w sklepach kosmetycznych, które oferują je w korzystnych cenach. 

Perfumy do 150 złotych

perfumy do 150 złotychperfumy do 150 złotych materiały prasowe

Większość z przedstawionych przez nas propozycji perfum do 150 złotych to wody perfumowane. Zawierają one większe stężenie olejków eterycznych, dzięki czemu zapach dłużej utrzymuje się na ciele i jest bardziej intensywny. Wiele z propozycji to perfumy marki znanej z produkcji naturalnych kosmetyków -Yves Rocher. Naszymi ulubieńcami są również zapachy "Alien" Thierry'ego Muglera i domu mody Moschino. 

Perfumy do 200 złotych

perfumy do 200 złotychperfumy do 200 złotych Instagram/ @Yvesrocher/ materiały prasowe

Perfumy do 200 złotych w naszych propozycjach to najczęściej te o dużej pojemności 100 ml. Znajdziesz w tej grupie intensywne wody perfumowane, których zapach utrzymuje się na ciele przez cały dzień. W naszym zestawieniu znalazły się zarówno perfumy popularnej marki Yves Rocher, jak i zapachy światowej sławy projektantów, na przykład Elie Saab. Przez internet kupisz je w dużo niższej cenie niż w drogeriach czy perfumeriach, dlatego przez zakupem warto przejrzeć oferty sklepów online. 


 

Więcej o: