Wielka wyprzedaż francuskiej marki Balmain. Ubrania i okulary za ułamek ceny!

Joanna Szczurek/AZ
14.11.2019 11:33
Balmain

Balmain (Instagram/ @balmain)

Balmain to francuski dom mody, którego historia sięga 1945 roku. Jego założycielem był Pierre Balmain, którego projekty szybko zyskały szerokie grono wielbicielek. W 2011 roku dyrektorem artystycznym Balmain został Oliver Rousteing. Ubrania i akcesoria marki należą do najbardziej pożądanych na całym świecie. Teraz kupisz je w okazyjnej cenie!

Ekskluzywna odzież damska z metką Balmain

Ubrania sygnowane logo Balmain są bardzo pożądane przez każdą stylową kobietę. To marka, która wyznacza nowe trendy w modzie. Odzież damska Balmain jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, a kreacje świetnie podkreślają atuty figury. 

Okulary damskie Balmain

okulary przeciwsłoneczneokulary przeciwsłoneczne materiały prasowe

Wybrałyśmy najlepsze ubrania damskie Balmain, które kupisz teraz dużo taniej!

Męska odzież z logo Balmain

Przygotowując kolekcje męską dom mody Balmain stawia na klasyczne fasony, zarówno w kwestii sportowych jak i eleganckich ubrań. Dzięki temu ubrania męskie są ponadczasowe i świetnie odnajdą sie w garderobie każdego mężczyzny, niezależnie od wieku. 

Dom mody Balmain

Stylistyka Balmain jest kojarzona z przepychem, wpływami stylu rockowego i ubraniami, które idealnie podkreślają sylwetkę. Od czasu przejęcia sterów przez młodego Olivera Rousteinga stała się bardziej nowoczesna i wyznacza trendy w świecie mody. Oprócz ubrań Balmain ma w swojej ofercie również akcesoria, obuwie i perfumy

Więcej o: