Nie masz pomysłu na codzienną stylizację? Podpatrz nasz pomysł na #outfitoftheday

Paulina Bukarewicz
09.08.2019 13:51
stylizacja

stylizacja (mat. partnera)

Zapewne często zdarza ci się stanąć przed szafą i pomyśleć "nie mam się w co ubrać". Tak już mamy, to nasza kobieca natura. Dlatego spieszę z pomocą. Wybrałam stylizację idealną do pracy i na co dzień. Składa się ona z rzeczy, które każda z was ma w swoje szafie - wystarczy je odpowiednio ze sobą połączyć. Sprawdź, co przygotowałam.
autor
open-image
Jeśli lubisz klasyczne ubrania, które łatwo ze sobą połączyć to ta stylizacja na pewno ci się spodoba. Żakiet, biała bluzka, cygaretki i baleriny to jedne z podstawowych rzeczy, które powinny znaleźć się w kobiecej szafie. Zobacz, jaką świetną stylizację można z nimi stworzyć!
    • Klasyczna stylizacja na różne okazje

      Klasyczna stylizacja na różne okazje
      Przygotowana przeze mnie stylizacja to definicja klasyki i prostoty w jednym. Założysz ją do pracy i na spotkanie z przyjaciółkami. Wybrałam rzeczy, które będą pasowały do każdego typu figury i urody. Spodnie cygaretki podkreślą zgrabne nogi i wymodelują łydki. Biała bluzka z półokrągłym wcięciem pod szyją wyszczupli ramiona, natomiast żakiet wydłuży sylwetkę. Wygodne czarne baleriny sprawdzą się nawet podczas całego dnia na nogach, a pakowna shopperka pomieści wszystko to, czego potrzebujesz. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na kolejną stylizację, może właśnie ta przypadnie ci do gustu.
autor

Paulina Bukarewicz

Studentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wielbicielka polskiej literatury współczesnej, dobrej muzyki i białego wina. Zainteresowanie modą towarzyszy jej od najmłodszych lat i to właśnie z nią wiąże swoją przyszłość.

Więcej o: