Torebki Wittchen kupisz taniej- wybrałyśmy hity z kolekcji popularnej marki

Paulina Bukarewicz/ Joanna Szczurek
18.07.2019 12:47
torebka

torebka (materiały prasowe)

Marka Wittchen jest polskim przedsiębiorstwem produkującym galanterię skórzaną. Od lat cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Torebki Wittchen pokochało wiele kobiet za precyzyjne wykonanie i klasyczny, elegancki krój. Wybrałyśmy hity z kolekcji popularnej marki. Wiele torebek znajdziecie w obniżonych cenach, z rabatami nawet do 50%!

Torebki Wittchen: modele na przecenie 

torebka wittchentorebka wittchen @wittchencom


Warto również wspomnieć, że wyroby marki tworzą najczęściej rzemieślnicy i designerzy pracujący dla fabryk, które produkują galanterię skórzaną dla marki Wittchen. Należy jednak podkreślić, że choć firma kupuje gotowe produkty to sama określa tendencje i fasony zamawianych wyrobów oraz uczestniczy w wyborze surowców do ich produkcji. Dzięki temu kontroluje ona jakość i unikatowość swojej oferty. Firma Wittchen podkreśla, że każdy oferowany przez nią wyrób jest wykonywany ręcznie. Dodatkowo wśród swoich atutów marka wymienia: perfekcyjne szycie, nietuzinkowe wzornictwo i dbałość o jakość każdego detalu. Poniżej wyjątkowe modele torebek Wittchen z przecenami nawet do 50%!

Każdy wyrób sygnowany przez markę Wittchen posiada indywidualny Certyfikat Autentyczności, który gwarantuje odbiorcom oryginalność i najwyższą klasę produktu. To właśnie dzięki takim zabiegom, a nie tylko samej nazwie marka Wittchen kojarzy się konsumentom z niemiecką precyzją i jakością.

Torebki Wittchen: listonoszki z wyprzedaży

listonoszki Wittchenlistonoszki Wittchen materiały prasowe

WITTCHEN jest polską firmą, jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. W swojej ofercie posiada szeroką gamę luksusowych produktów charakteryzujących się eleganckim stylem oraz ręcznym wykonaniem, które gwarantuje ich najwyższą jakość. Torebki Wittchen wyróżniają się prepozycyjnym wykonaniem i pięknym designem. Wykonywane są z najwyższej jakości skóry, w tym również ze skóry ekologicznej. Projektowane ze szczególną precyzją i sercem. Kolorystyka i detale są bardzo skrupulatnie dobierane. Listonoszki Wittchen nadadzą się do założenia do eleganckiego stroju i sportowej stylizacji. Pasują do sukienki i zwykłych jeansów. Sprawdzą się do stylizacji na uroczyste przyjęcia, jak również luźne wyjścia do kina lub na kawę z przyjaciółką. 

Torebki Wittchen: shopperki z wyprzedaży

Odnosząc się do historii firmy należy nadmienić, że w krótkim czasie z małej poznańskiej działalności lokalnej przeistoczyła się ona w dużą, dobrze prosperującą firmę. Zamiast kupować produkty na straganach zaczęto sprowadzać je ze znanych włoskich, chińskich i polskich fabryk, gdzie też stemplowano je zaprojektowanym przez Wittchena logo. Otworzonych zostało 50 salonów w dobrych galeriach w kraju i wiele na rynkach Europy wschodniej. Obecnie centrala firmy znajduje się w Warszawie. Torebka shopperka przydaje się każdej z nas. Najczęściej mieści rozmiar A4, włożymy do niej najpotrzebniejsze rzeczy idąc do pracy lub książki i zeszyty na uczelnie. Jest praktyczna i uniwersalna. Posiadając shopperkę zawsze masz pewność, że zabierzesz ze sobą wszystko to, co ci potrzebne, nie martwiąc się, że nie pomieścisz tego w torebce. 

Więcej o: