Wiosenne hity marki RISK made in Warsaw. Absolutny must-have każdej kobiety

redakcja
18.04.2019 12:08
RISK made in warsaw

RISK made in warsaw (https://www.instagram.com/riskmadeinwarsaw/?hl=pl)

RISK made in Warsaw to polska marka założona w 2011 roku przez dwie przyjaciółki. Jak same mówią, projektują ubrania, które wyglądają dobrze nie na wieszaku, a na człowieku. Nic dziwnego, że RISK podbija serca coraz większej liczby Polek. Projekty tej marki to wiosenny must-have, powinny więc znaleźć się również w twojej szafie.

Sukienki RISK made in Warsaw

Marka RISK made in Warsaw wychodzi na przeciw wszystkim klientkom, które szukają efektownych i jednocześnie bardzo wygodnych sukienek. Projekty tej marki podbijają serca kobiet swoją funkcjonalnością oraz niezwykle modnymi wzorami i fasonami, które są bezapelacyjnymi sprzymierzeńcami kobiecej figury. Kopertowe dekolty, wiązania w talii oraz zwiewne fasony podkreślą atuty każdej kobiecej sylwetki, ale także ukryją ewentualne jej mankamenty. W tych propozycjach z pewnością poczujesz się kobieco, zmysłowo i atrakcyjnie.

Projektujemy ubrania, które wyglądają dobrze nie na wieszaku, a na człowieku. Zdarza nam się 30 razy odszywać sukienkę, doprowadzając konstrukcję do perfekcji. Do produkcji wchodzi, jeśli uznamy, że leży idealnie, zapewnia zgrabne proporcje i ma przyjemny w noszeniu materiał - podkreślają założycielki RISK made in Warsaw.

RISK made in WarsawRISK made in Warsaw materiały partnera

Spódnice RISK made in Warsaw

Plisowana, w romantycznym klimacie boho, w kwiatowy print, z koła - spódnice to jeden z większych trendów, który królować będzie w sezonie wiosenno-letnim. Pojawiły się na wybiegach u największych projektantów - nie może więc zabraknąć jej także w twojej garderobie. Spódnica z koła to jeden z klasyków mody i najchętniej kupowanych modeli marki RISK made in Warsaw. Ten model spódnicy sprawdzi się niemal w każdej stylizacji - od tej bardzo eleganckiej w towarzystwie szpilek, do tej bardziej sportowej, zestawionej z bluzą oraz sportowymi butami. 

RISK made in WarsawRISK made in Warsaw materiały partnera

Tutaj znajdziesz więcej projektów marki RISK made in Warsaw: