T-shirt dress - sukienka na wiosnę dla dziewczyn, które lubią sportowy styl

Klaudia Jakubiuk-Żukowska
03.04.2018 15:10
tshirt dress

tshirt dress (mat partnera)

Zwiewne sukienki nie są dla ciebie, bo lubisz sportowy styl i ubierasz się na luzie? Wybierz T-shirt dress! To propozycja idealna dla dziewczyn, które cenią sobie wygodę - znalazłyśmy wiele pięknych modeli.

T-shirt dress śmiało można nazwać przedłużoną koszulką. Ten fason cechuje brak zwężenia w talii oraz prosty, luźny krój. Sukienki te są idealne na lato, jeśli lubisz spędzać aktywnie czas i cenisz sobie wygodę. Pasują do nich balerinki oraz lordsy, ale najlepiej prezentują się z trampkami lub innym sportowym obuwiem. Możesz mieszać style i zakładać do nich romantyczne kolczyki, np. duże w kształcie kwiatów, lub ubierać się na rockowo, dobierając czarną torebkę na łańcuszku. Jakie modele są najmodniejsze? My uwielbiamy te z zabawnymi grafikami i rockowymi napisami!

T-shirt dressT-shirt dress materiały partnera

Możesz również wybrać projekty, w których sukienka na ramiączkach nałożona jest na krótki T-shirt. To ciekawe i dziewczęce propozycje - dają złudzenie dwóch warstw. Jeśli sukienka będąca na wierzchu jest przezroczysta lub koronkowa, możesz dobrać do niej ulubione, podarte jeansy, tworząc kompozycję w stylu grunge.

Zobacz 18 modeli na wiosnę i zbliżające się lato:

Więcej o: