Sukienki z długim rękawem we wiosenne wzory

Joanna Szczurek
12.03.2018 17:00
Wiosna już za progiem, chcemy więc zrzucić ciepłe, puchowe kurtki na rzecz zwiewnych i kobiecych sukienek. Pomimo że dni są jeszcze chłodne, nie musisz rezygnować z wiosennych wzorów! Mamy dla ciebie sukienki z długim rękawem, które umilą czas oczekiwania na cieplejsze dni.

sukienki z długim rękawemsukienki z długim rękawem materiały prasowe

Wiosenne wzory należą do najbardziej kobiecych i twarzowych. Dlatego tak bardzo chętnie nosimy sukienki w kwiaty i motywy roślinne. Typowo letnie kreacje to jasne kwiaty na białym lub kremowym tle, te jesienne natomiast, to czerwienie i bordo na czarnej tkaninie. Wybrałyśmy 21 sukienek, które możesz nosić zarówno w chłodne jak i cieplejsze dni - zależnie od tego, jakie dobierzesz do nich dodatki. 

Ponieważ na zewnątrz robi się coraz cieplej, sukienka z motywem kwiatowym będzie świetnym wyborem na co dzień. Dobierz do niej botki i skórzaną ramoneskę, a cała stylizacja nabierze bardziej rockowego charakteru. Na wieczór, kiedy chcesz wyglądać bardziej elegancko, sukienkę w wiosenne wzory załóż do czółenek lub botków na szpilce i pasującego kolorystycznie prochowca. 

Poniżej znajdziesz sukienki, które wybrałyśmy.