Torebki i portfele Michael Kors. Kultowe modele! Wiele z nich kupisz teraz taniej

Joanna Szczurek
27.11.2019 15:46
kors

kors (pinterest)

Torebki i portfele z logiem Michael Kors są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych na całym świecie. Ten amerykański projektant szybko zyskał szerokie grono miłośniczek dzięki stylowemu wyglądowi swoich produktów oraz ich wysokiej jakości. Wybrałyśmy najbardziej znane modele torebek i portfeli Michael Kors, które kupisz przez Internet.

Torebki Michael Kors

Torebki Michael Kors są dostępne w wielu wariantach. Najpopularniejsze są duże shopperki o klasycznym kroju, które idealnie sprawdzą się na co dzień. Najbardziej uniwersalne są te w stonowanych kolorach, takich jak beż, brąz, czerń czy bordo. Taka torebka powinna pasować do większości twojej garderoby. Dostępne są również kuferki i torebki w kształcie kwadratu lub małe torebki z paskiem na ramię. 

Portfele Michael Kors

Portfele to kolejny produkt, z którego znana jest marka Michael Kors. Proste, opatrzone jedynie logiem firmy, są bardzo eleganckie i stylowe. Charakterystyczna dla tych portfeli jest oryginalna faktura skóry. Nam najbardziej podobają się modele w żywym kolorze, na przykład czerwonym. Jeżeli kupujesz portfel i torebkę, możesz oba produkty dopasować kolorystycznie. 

Więcej o: