Self-Portrait otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny

Adrianna Olejnik
15.03.2018 10:15
self-portrait

self-portrait (Fot. www.instagram.com/mrselfportrait)

Dotychczas marka sprzedawała swoje projekty za pośrednictwem platform typu Net-a-porter czy Nordstrom lub w multibrandowych sklepach. Od teraz sukienki z matką Self-Portrait kupimy stacjonarnie w pierwszym samodzielnym butiku w Londynie.

Zakładając markę w 2013 roku młody absolwent londyńskiego Central Saint Martins nie spodziewał się, że jego projekty podbiją serca kobiet w całej Europie. Strojne, kobiece i stylowe - sukienki projektowane przez Hana Chonga to odpowiedź na potrzebę oryginalnych ubrań na specjalne okazje. Do niedawna marka dostępna była w internecie oraz w dużych domach towarowych, takich jak Selfridges, lecz teraz możemy kupić jej ubrania stacjonarnie - sklep rozpoczął dzialność w londyńskiej dzielnicy Mayfair. 

Jak na pierwszy sklep stacjonarny, Self-Portrait zaczyna nieskromnie. 233 metry kwadratowe zaprojektowane przez architekta działającego między innymi dla domu mody Celine - w takich warunkach klientki mogą kupować swoje ukochane sukienki w Londynie. Istnieje możliwość umówienia się na indywidualną przymiarkę, dedykowane poprawki krawieckie oraz dostawę kupionych towarów w ciąg 90 minut (usługa dostępna na terenie Londynu). W planach projektanta są kolejne sklepy stacjonarne w Europie, a jego spójna wizja i nakierowanie na sukces sprawia, że nie możemy się doczekać butiku w Polsce! 

Więcej o: