Najmodniejsze swetry tego sezonu

Magda Murawska
01.01.2018 12:22
Z jakichś powodów zostały zepchnięte do modowego półświatka (patrz: Kononowicz albo taki z reniferem). A nie powinny! Swetry i golfy dobrej jakości pozwolą ci wreszcie odejść od nieco nudnawego kombo: koszula plus marynarka. Zwłaszcza, że noszą je polscy celebryci a nawet sam Robert Lewandowski.

GOLF

Golf
Fot. Instagram Roberta Lewandowskiego/kolaż redakcji

Golf w tym sezonie upodobał sobie Robert Lewandowski i wielu polskich celebrytów. Golf i sportowa marynarka to niezawodny patent na casual friday. Pod warunkiem że postawisz na golf gładki i w stonowanym kolorze. W grę wchodzą więc biel, szarości, granat, jasny brąz i oczywiście klasyczna czerń.

W SEREK

Na koszulę możesz nosić sweter z dekoltem okrągłym lub w serek albo z kołnierzem na guziki. Pamiętaj, że sweter na gołym ciele nie jest dobrą kreacją biurową (co innego z golfem).

W PASKI

Wzór w paski to klasyka, która przejdzie też w biurze (te w moro czy alpejskie już nie). Oprócz tego ma jeszcze jeden atut - optycznie poszerza cię w klacie.

Z BAWEŁNY

Swetry z bawełny czy z dodatkiem lnu nosimy w lecie. Za to z dodatkiem kaszmiru albo wełny (podobno najlepiej grzeje ta z merynosów) jest idealnym wyborem na zimę.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX