Męskie swetry na jesień. Jakie trendy królują?

KD
06.10.2017 14:17
Październik przyniósł ze sobą nie tylko piękne złote liście, kasztany i pierwsze świąteczne witryny sklepowe. Razem z latem pożegnaliśmy również ciepłe wieczory i słoneczne popołudnia. Przywitajmy za to swetry, które jak co roku o tej porze znów wracają do łask!

STONOWANE ODCIENIE

Najbardziej klasyczna opcja. Idealna dla tych, którzy cenią sobie schludny wygląd i wygodę. Pastelowe barwy - znów modne w tym sezonie - podkreślą twoją elegancję. Wysokiej jakości materiał sprawi, że nie będziesz się pocił. Niektóre swetry możesz założyć również na bardziej formalne okazje, bo świetnie komponują się z marynarką.

KOLOROWO

Jak najłatwiej ożywić depresyjną, deszczową jesień? Oczywiście - barwnym ubiorem! Jeśli uważasz, że stonowane swetry są zbyt nudne - mamy dla ciebie wiosenną alternatywę, na przekór jesieni! Te modele nieco trudniej zestawić z innymi częściami garderoby, za to jednego możesz być pewien - nikt, kto zakłada kolorowy sweter, nie przejdzie niezauważony! Idealna propozycja zwłaszcza dla młodszych mężczyzn.

KOMPROMIS!

Bo czasem może być trochę wesoło, a trochę smutno. Jeśli uważasz, że stonowane kolory są zbyt nudne, ale nie masz odwagi zakładać bijących po oczach ubrań - spójrz na poniższe propozycje. Niektóre zachwycają kolorowymi dodatkami, inne - wzorami lub nietypową fakturą.

Sprawdź również nasze propozycje swetrów na 2018 rok!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX