Trencz dla mężczyzn: 18 płaszczy idealnych na jesień

Roksana Krawczyk
12.09.2017 15:00
Powoli zbliża się jesień, dlatego warto pomyśleć o cieplejszym okryciu na chłodniejsze dni. Prochowiec jest idealnym rozwiązaniem. To okrycie wierzchnie, które zadomowiło się na dobre w modzie męskiej. Oto 18 propozycji płaszczy na jesień, które dodadzą mężczyźnie szyku i elegancji.

Trencz
Materiały prasowe

W szafie każdego mężczyzny niezbędny jest oczywiście ponadczasowy trencz. Ten rodzaj płaszcza produkowany był kiedyś w ogromnych ilościach i przeznaczony głównie dla żołnierzy. Jest to klasyczny model, który w modzie gości już bardzo długo. Kobiety uwielbiają mężczyzn w tego typu płaszczach. Świetnie prezentują się klasyczne trencze w kolorze kawy z mlekiem, jednak teraz prochowce są dostępne w wielu krojach i kolorach z główną przewagą czerni, beżu i granatu.

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • hiszpan303k

  Oceniono 1 raz 1

  Lubię takie płaszczyki. Chociaż muszę przyznać, że na tych modelach wyglądają kretyńsko. Ni w kij - ni w ucho. NI przypiął ni przyłatał. Taka gazetowa moda.

 • sselrats

  Oceniono 1 raz 1

  Roznica pomiedzy trenczem i trench coatem jest taka jak pomiedzy dresem i dress codem.

 • polski1500

  Oceniono 2 razy 0

  Coś strasznego :/ Przecież to skraca nogi facetowi. Źle to wygląda zarówno na takich "szczypiorach" jak na fotkach powyżej, jak i na większości facetów, którzy mają krótkie nogi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX