Szara torebka shopperka: do pracy i na uczelnię

Dagmara Łacny
01.11.2017 15:49
Praktyczna i pojemna torebka nazywana potocznie shopperką to idealna towarzyszka dnia codziennego bardzo wielu kobiet. Czym, oprócz rozmiarów, kierować się przy wyborze nowej torebki? Na pewno kolorem, który bez problemu dopasujesz do większości jesienno-zimowych stylizacji.

Shopperka to jedna z najchętniej wybieranych torebek na co dzień. To pojemny model, w którym bez problemu zmieścisz dokumenty o wymiarach A4, laptop i wiele innych, potrzebnych drobiazgów. Aby wybrana przez ciebie torba dobrze spełniała swoje zadanie, powinnaś zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Shopperka wykonana z prawdziwej skóry będzie odznaczała się lepszą jakością, większą wytrzymałością oraz będzie lepiej znosiła upływ czasu. Nie oznacza to jednak, że shopperki wykonane z tworzywa sztucznego oraz skóry ekologicznej nie są warte swojej ceny. Jeżeli torebka jest porządnie wykonana, na pewno będzie służyła swojej właścicielce przez długie lata. 

W torebce typu shopper zmieścisz naprawdę sporo, dlatego ważne, by w środku oprócz jednej komory znalazły się mniejsze przegródki oraz kieszonki, w których będziesz mogła przechowywać telefon czy portfel. Zwróć uwagę, czy torba ma metalowe okucia na spodzie. Dzięki temu nie zniszczy się tak szybko, mając częsty kontakt z podłożem. 

Szara torebka shopperka idealna na co dzień

Wybierając kolor nowej torebki zastanów się, do czego będziesz nosić ją najczęściej. Czerń czy granat są bardzo uniwersalne, ale my proponujemy zdecydować się na wybrany odcień szarości. To kolor, który świetnie komponuje się z większością innych barw, a shopperka w tym odcieniu wygląda elegancko. 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX