Szara torebka shopperka: do pracy i na uczelnię

Dagmara Łacny
01.11.2017 15:49
Torebka nazywana potecznie shopperką będzie praktycznym dodatkiem codziennych stylizacji. Czym, oprócz rozmiaru, kierować się przy wyborze nowej torebki? Wybierz kolor, który bez problemu dopasujesz do większości jesienno-zimowych stylizacji.

Shopperka to najpopularniejszy model torebki wybierany do codziennych stylizacji. To praktyczny i pojemny model, w którym bez problemu zmieścisz dokumenty o wymiarach A4, laptopa i wiele innych, potrzebnych drobiazgów. Aby torebka posłużyła ci kilka sezonów, zwróć uwagę na jej wykonanie.

Shopperka uszyta z prawdziwej skóry będzie odznaczała się lepszą jakością, będzie bardziej wytrzymała i będzie z tobą niejeden sezon. W porządnie wykonaną, klasyczną torebkę warto zainwestować nieco więcej. 

W torebce tego typu zmieścisz naprawdę sporo, dlatego ważne, by w środku shopperki były również mniejsze przegródki oraz kieszonki, w których będziesz mogła przechowywać telefon czy portfel. Zwróć uwagę, czy torba ma metalowe okucia na spodzie. Dzięki temu nie zniszczy się tak szybko, mając częsty kontakt z podłożem. 

Szara torebka shopperka idealna na co dzień

Wybierając kolor nowej torebki zastanów się, do czego będziesz nosić ją najczęściej. Czerń czy granat są wprawdzie uniwersalne, ale my proponujemy zdecydować się na odcień szarości. To kolor, który świetnie komponuje się z większością innych barw, a shopperka w takim odcieniu wygląda elegancko. 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX