Avanti w nowej odsłonie!

Redakcja
29.03.2018 14:07
Prezentujemy wam odświeżone Avanti w większym formacie, na lepszym papierze, w nowoczesnej, przejrzystej szacie graficznej.


Avanti kwiecień 2018

W magazynie będzie też więcej porad stylistek i ekspertów, którzy podpowiedzą, jak światowe trendy odnaleźć w polskich sklepach. Od tego wydania w numerze są też nowe treści. Nowe rubryki w "Avanti" to m.in. "Kultura" z wybranymi przez redakcję premierami, zapowiedziami i rekomendacjami, "Web Lista" z listą ulubionych miejsc w sieci, "Moda z ulicy", która skupi się na strojach, jakie noszą mieszkanki największych stolic świata, a także "Zoom" - rubryka prezentująca wybór biżuterii i dodatków oraz "Home deco" z inspiracjami dla domu.

W nowym "Avanti" pojawi się odświeżona, przejrzysta makieta, ze zmienioną, bardziej czytelną czcionką, w nowej kolorystyce, z nowymi elementami graficznymi, które będą miały za zadanie zwrócić uwagę czytelniczki na konkretną rzecz.

W aktualnym wydaniu "Avanti" czytelniczki znajdą przegląd wiosennych nowości wprost ze światowych wybiegów, propozycje najmodniejszych ubrań w kropki i ołówkowych spódnic, 3 sposoby na noszenie marynarki oraz prezentacja najwygodniejszych mokasynów. Tematem numeru będą kurtki na nowy sezon. W dziale "Uroda" redakcja prezentuje wiosenno-letnie makijaże prosto z wybiegów oraz przegląd nowych zabiegów kosmetycznych.

To wydanie do kupienia z suchym szamponem w 4 zapachach do wyboru.