Lutowy numer Avanti już w sprzedaży

Redakcja
26.01.2018 08:07
W lutowym wydaniu miesięcznika "Avanti" sesja okładkowa z Agatą Biernat - laureatką tegorocznego konkursu Miss Polonia, która prezentuje modę na stoku - najciekawsze kurtki i spodnie narciarskie, gogle i kaski, a także zimowe buty, czapki i plecaki.


Avanti

W numerze czytelniczki znajdą ponad 630 modnych rzeczy, m.in. propozycje bielizny, biżuterii i prezentów z okazji Walentynek. W tym wydaniu tematem miesiąca jest beż - kolor sezonu. Pokazane są minimalistyczne, klasyczne i eleganckie stylizacje idealne do biura. W numerze też przykłady szerokich golfów oraz okryć w pionowe pasy, w stylu folkowym i odważne zestawy z frędzlami w roli głównej.

Podpowiadamy również, jak wykonać najmodniejszy makijaż w kolorze miedzi i jak zadbać o cerę z popękanymi naczynkami. Testujemy także manicure hybrydowy w kolorze czerwieni!
Miesięcznik "Avanti" patronuje 9. edycji akcji kampanii "Piękna, bo zdrowa", która ma na celu szerzenie wiedzy o profilaktyce raka szyjki macicy. W lutowym wydaniu znalazł się kupon na bezpłatne badanie cytologiczne, z którego będzie mogło skorzystać 500 pierwszych czytelniczek.

Zachęcamy w dalszym ciągu do korzystania z aplikacji "Avanti", dzięki której można skanować i kupować produkty bezpośrednio ze stron każdego wydania.

W tym numerze zorganizowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dziesięciu voucherów o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Esotiq. Wystarczy w dniach 26.01.-22.02.2018 r. pobrać aplikację "Avanti" z AppStore lub Google Play, założyć w niej konto, wybrać dowolny produkt i udostępnić go na swoim profilu na Facebooku z hashtagami #avantiapp i #walentynkoweprezenty oraz z wyjaśnieniem, dlaczego ten właśnie produkt jest wymarzonym prezentem z okazji Walentynek. Redakcja "Avant" wybierze 10 najbardziej oryginalnych postów.