Zarejestruj się w naszej Portmonetce i odbierz nowy model smartfona LG!

Redakcja
15.06.2017 10:29
Załóż bezpłatną kartę kredytową i ciesz się swobodą zakupów online. Spełnij warunki rejestracji i odbierz nowy model smartfona LG. Promocja trwa tylko do 22 lipca!

Avanti24

Czym jest Portmonetka?

Portmonetka to unikatowa aplikacja skierowana do osób/użytkowników dokonujących zakupów online. W zamian za korzystanie z dostępnych tam produktów użytkownik otrzymuje punkty, które podlegają wymianie na wypłaty pieniężne w wartości 1 pkt = 1 zł.

Możesz otrzymać bonus finansowy za dwa rodzaje czynności: skorzystanie z produktów lub ich skuteczne polecenie. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz swój czas, ale również podpowiesz znajomym najlepsze dostępne rozwiązania i zarobisz realne pieniądze.

Jednym z produktów dostępnych w Portmonetce jest Karta Kredytowa Simplicity w promocji z najnowszym modelem smartfona LG.

Dlaczego ta karta?

  • Jej założenie jest całkowicie bezpłatne >> PRZEJDŹ DO REJESTRACJI SWOJEGO KONTA
  • Bez opłaty rocznej za kartę. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej!
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Spełnienie warunków promocji Karty Kredytowej Simplicity zapewnia atrakcyjny bonus - nowy model smartfona LG.

Jak działa Portmonetka?

Punkty w Portmonetce zdobywamy na dwa sposoby: korzystając z produktów i polecając je swoim znajomym. Aby samemu skorzystać z produktu wystarczy po zalogowaniu do Portmonetki kliknąć przycisk "Skorzystaj". Użytkownik zostanie przeniesiony na formularz Klienta, gdzie, po złożeniu wniosku może dokończyć proces zakupowy oraz spełnić ew. dodatkowe warunki, które mogą różnić się dla każdego produktu. Okres rozliczenia produktu przez partnerów Portmonetki trwa z reguły do 60 dni. W momencie, w którym klient zaraportuje Portmonetce spełnienie warunków, poziom punktów zdobytych przez danego Użytkownika wzrośnie o odpowiednią liczbę. Pamiętaj, punkty, to wypłaty pieniężne!

POLECAJ ZNAJOMYM - WYMIENIAJ PUNKTY NA PIENIĄDZE

Ale Portmonetka to nie tylko punkty za korzystanie z produktów. Pozwala zarabiać również na polecaniu produktu znajomym! Przy każdym produkcie dostępnym w Portmonetce znajdziesz zestaw narzędzi służących do polecania, m.in. za pomocą emaila i Facebooka, a wkrótce także innych narzędzi, np. wiadomości SMS. Proces jest nieskomplikowany. Po wygenerowaniu linku prześlij go swojej znajomej/znajomym, oczywiście wraz z wyjaśnieniem, na czym polega zabawa. Jeżeli Twój znajomy skorzysta z poleconego przez Ciebie produktu, można uznać, że Twoje polecenie było skutecznie i możesz spodziewać się rozliczenia tej transakcji w ciągu maksymalnie 60 dni. Jest to termin, w którym partnerzy przesyłają raporty z listą zarejestrowanych uczestników. Twoje polecenie podlega weryfikacji na podstawie raportu partnera i wypłacane są zgromadzone przez Ciebie pieniądze.

Rozliczone, zatwierdzone itp.

Aby użytkownicy Portmonetki mogli zapanować nad swoimi produktami i poleceniami, aplikacja już niedługo zaoferuje swoim użytkownikom rozbudowane statystyki. Znajdą się w nich informacje o Twoich produktach, jak i o produktach poleconych. Na liście "Moje produkty" odkładają się te produkty, w przypadku których kliknąłeś w przycisk "Skorzystaj". Kiedy klikasz, niedługo potem licznik wskazuje zwiększoną liczbę kliknięć. Kiedy wypełnisz wniosek o produkt - wówczas wzrasta liczba wniosków wysłanych. Podobnie z produktami polecanymi przez Ciebie Twoim znajomym. Jeśli wysłany przez Ciebie mailem lub Facebookiem link zostanie kliknięty przez jednego lub więcej znajomych, dowiesz się o tym ze statystyk, podobnie jak o tym, kiedy ostatecznie złożą oni wnioski - tzn. wypełnią internetowe formularze.

W obydwu przypadkach, Twoich produktów i produktów poleconych, ostatecznym elementem procesu jest przyznanie punktów. Jeśli Ty lub Twoi znajomi skorzystaliście z produktu i wypełniliście warunki postawione przez partnera, ostatecznie zostaną Ci doliczone punkty, zgodne ze stawką za skorzystanie za produkt, lub jego polecenie. Twoje produkty, jak i polecenia podlegają weryfikacji na podstawie raportu partnera, następnie następuje naliczenie punktów i wypłata. Wypłaty odbywają się w cyklu miesięcznym do 25 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym doszło do skutecznego skorzystania z produktu, lub polecenia (czyli partner poinformował nas o spełnieniu wszystkich warunków).

Zarejestruj się już teraz i korzystaj ze swobodnych zakupów online oraz zdobywaj kolejne nagrody i bonusy!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX