Biżuteryjne trendy. Nowe kolekcje marek: W.KRUK, moie, PANDORA i ANIA KRUK.

Joanna Szczurek
08.11.2017 17:00
Kwiaty Nocy W.KRUK

Kwiaty Nocy W.KRUK (Kwiaty Nocy W.KRUK/ materiały prasowe)

Minimalizm i subtelność czy przepych i zmysłowa kobiecość? Projektanci biżuterii wychodzą naprzeciw wymaganiom zarówno miłośniczek prostoty, jak i tych, które wybierają ekstrawagancję. W tym sezonie nowe kolekcje biżuterii wykorzystują motywy kwiatowe, geometryczne, inspirują się także kosmosem. Zobacz najnowsze trendy w biżuterii na sezon jesień/zima 2017.

W.KRUK

Kolekcja 'Kwiaty Nocy' W.KRUK
Kolekcja 'Kwiaty Nocy' W.KRUK/ materiały prasowe

Nowa kolekcja W.KRUK "Kwiaty Nocy" wykorzystuje 4 motywy kwiatowe: Chabry, Bratki, Lilie oraz Maki. Projekty nawiązują do sztuki tatuażu. Charakteryzują się oryginalnością, tajemniczością i uniwersalnością. Biżuteria pasuje do stylizacji wieczorowych, ale dopełni również codzienne zestawy. Kolekcja wykonana jest ze srebra pokrytego kolorową emalią. Ponad to Chabry i Maki zostały pokryte 14-karatowym złotem, a srebro w Bratkach i Liliach jest przyciemnione techniką rodowania. W kolekcji dostępne są również jedwabne chusty z kwiatowym wzorem oraz skórzane torebki.

moie

Kolekcja moie 'Spacetrip with moie'
Kolekcja moie 'Spacetrip with moie'/ materiały prasowe

Nową kolekcję biżuterii projektantki Katarzyny Kazimierczyk najłatwiej opisać jako połączenie prostoty z oryginalnością. Produkty wykonane są z metali szlachetnych: srebra i złota. Marka moie po raz kolejny wyznaje zasadę "im mniej tym lepiej", tym razem nawiązując równocześnie do motywów kosmicznych. Minimalistyczne projekty w subtelny sposób dopełnią wiele stylizacji, wyróżniając z tłumu noszącą je osobę. Cała kolekcja składa się z 4 linii: Moie Essentials jako główny motyw wykorzystuje logo marki, w Bow On królują kokardki a w Shine One biała cyrkonia, zaś inspiracją dla Geometric Love stały się geometryczne formy. Nas w szczególności urzekły piękne nausznice oraz delikatne bransoletki.

PANDORA

Kolekcja PANDORA Zima 2017
Kolekcja PANDORA Zima 2017/ Materiały prasowe

Biżuteria z nowej kolekcji PANDORA inspirowana jest nocnym niebem. Kolorowe kamienie połączone są z metalami o różnych kolorach. Wszystkie materiały wykorzystane przy produkcji kolekcji zostały pozyskane w etyczny sposób, a biżuteria jest ręcznie wykańczana. Znajdziemy tu między innymi: delikatne pierścionki z kamieniami w różnych kolorach, osadzone w srebrze i otoczone cyrkoniami; urocze, zimowe charmsy - świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby; ażurowy wisiorek w kształcie serca inspirowany kryształkami lodu; eleganckie kolczyki wykorzystujące motyw spadającej gwiazdy.

ANIA KRUK

Kolekcja Duo ANIA KRUK
Kolekcja Duo ANIA KRUK

Kolekcja Duo ANI KRUK to głównie surowe formy z osadzonymi w nich kamieniami naturalnymi. Z jednej strony to projekty zwracające na siebie uwagę, jednak wciąż eleganckie i kobiece. Dzięki temu pasują do codziennych stylizacji oraz szykownych zestawów, świetnie je dopełniając. Część projektów skierowana jest do kobiety delikatnej, część - do silnych minimalistek. Biżuteria wykonana jest z srebra i złota oraz kwarcu i marmurkowego agatu.