16.02.2017 12:00
Fot. WBF, autor: brak informacji  / WBF, autor: Eryk Schimdt / WBF, autor: Cezary Piwowarski

Fot. WBF, autor: brak informacji / WBF, autor: Eryk Schimdt / WBF, autor: Cezary Piwowarski (Fot. WBF, autor: brak informacji / WBF, autor: Eryk Schimdt / WBF, autor: Cezary Piwowarski)

Kolor w roli głównej - zobacz, jak jednokolorowe stylizacje nosi Justyna Steczkowska

Znana ze swojego niesamowitego głosu i doświadczenia estradowego Justyna Steczkowska może być przykładem do naśladowania nie tylko w dziedzinie muzyki - artystka ma również świetne wyczucie stylu. Prześledziłyśmy jej stylizacje i wybrałyśmy trzy najlepsze zestawy, w których główną rolę gra kolor. Zobacz i zainspiruj się stylem gwiazdy.

Mniej znaczy więcej

To powiedzenie sprawdza się zwłaszcza wtedy, kiedy chodzi o eleganckie kreacje. Minimalistyczna czerń prostego kombinezonu bez ramion to świetne rozwiązanie, które zdało egzamin w przypadku niewysokiej i drobnej piosenkarki. Steczkowska postawiła na klasykę: czerń, szpilki i złota biżuteria. Prosto i z klasą!

Fot. WBF / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. WBF, autor: brak informacji / kolaż avanti24 / materiały partnerów

 

Na różowo

Justyna Steczkowska udowadnia, że neonowy róż nie jest zarezerwowany tylko na nieformalne okazje. W prostej, przypominającej garsonkę sukience w tym mocnym odcieniu wygląda świetnie. By przełamać i złagodzić całość, artystka dobrała dodatki w kolorze pudrowego różu. Ten trik sprawdzi się w przypadku wszystkich mocnych barw - warto przełamać je jaśniejszym i spokojniejszym odcieniem tego samego koloru.

Fot. WBF, autor: Eryk Schmidt / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. WBF, autor: Eryk Schmidt / kolaż avanti24 / materiały partnerów

 

Biel i złoto

W tym zestawie pierwsze skrzypce gra biel. Delikatny kombinezon z koronką połączony ze złotymi butami i złotą biżuterią tworzy klasyczny, elegancki komplet. Podstawowe kolory najlepiej bronią się same, lecz można dodać do nich jeszcze jakiś akcent - w naszej stylizacji inspirowanej lookiem Justyny Steczkowskiej pojawia się płaszcz ecru i torebka z elementami czerni.

Fot. WBF, autor: Cezary Piwowarski / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. WBF, autor: Cezary Piwowarski / kolaż avanti24 / materiały partnerów

 

Zobacz więcej jednokolorowych ubrań.

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • parrotpolly

    Oceniono 4 razy 4

    Jednokolorowo rzekomo lubią ubierać się psychopaci. True story bro.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX