Kontrowersyjne elementy garderoby. Pokazujemy jak nosić je stylowo

Roksana Krawczyk
09.08.2017 13:00
Główne zdjęcie

Główne zdjęcie (Materiały prasowe)

Ostatnio na Facebooku dodaliśmy zdjęcie kulotów z szarego dżerseju i... rozpętała się burza. Nie wszystkim przypadły one do gustu, ale po kilku godzinach... próżno było ich już szukać w sklepie. Postanowiłyśmy pójść za ciosem i napisać artykuł o rzeczach, które wzbudzają mieszane uczucia i pokazać, że w odpowiednim towarzystwie każdy element garderoby może wyglądać dobrze.

1. Kuloty

Słowo kuloty pochodzi od francuskiego słowa culottes. Są to spódnico-spodnie sięgające do połowy łydki. Swoje lata świetności przeżywały w latach 90., lecz teraz na nowo zagościły w modzie. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Chcemy udowodnić, że można w nich wyglądać stylowo. Przy odpowiednio dobranych kulotach sylwetka zachowa dobre proporcje. Spódnico-spodnie możemy nosić zarówno do T-shirtów, topów, jak i marynarek czy ramonesek. 


Materiały prasowe

2. Sukienki oversize

Sukienki oversize to uniwersalny fason, który wygląda dobrze bez względu na to, jaki rozmiar nosisz. Nadają się do pracy, na uczelnię czy wypad ze znajomymi. Pozwalają na tworzenie swobodnych stylizacji. Idealnie maskują zbędne kilogramy czy inne niedoskonałości, dzięki czemu zapewniają poczucie dużego komfortu. Jeśli chcesz podkreślić figurę, możesz do takiej sukienki dodać pasek albo wstążkę. Poniżej przedstawiamy stylizacje, w której każda z nas poczuje się dobrze bez względu na noszony rozmiar.


Materiały prasowe

3. Mokasyny

Mokasyny mają charakterystyczny kształt łódeczki. Jest to wygodny fason, łączący elegancję ze sportowym szykiem. Wkłada się je szybko i bez większego wysiłku. Jest to idealne zastępstwo szpilek - stopa może odpocząć, ale nadal prezentuje się bardzo dobrze. Te buty mają wielu przeciwników. Zazwyczaj nie podobają się mężczyznom, którzy uważają, że ten typ butów jest zarezerwowany dla nich. 


Materiały prasowe

Więcej naszych ubrań i dodatków prezentujemy poniżej. 

Więcej o: