Imprezowy last call - trzy gotowe stylizacje na sobotni wieczór

Adrianna Olejnik
18.03.2017 15:00
Jest sobotnie popołudnie, za kilka godzin wychodzisz na imprezę i nadal nie wiesz, co na siebie włożyć? Śpieszymy na ratunek, przedstawiając trzy propozycje idealne na sobotnią imprezę!

Black is a new... black

Na kryzysowe sytuacje polecamy wybrać sprawdzone patenty. Mała czarna pasuje do każdej okazji i nigdy nie wychodzi z mody, więc jeśli nadal nie wiesz, co włożyć, wyciągnij z szafy czarną sukienkę. W zależności od rodzaju imprezy możesz dodać do niej szpilki lub płaskie balerinki. Mała torebka to pewniak - akurat zmieści się w niej szminka, chusteczki i portfel, więc nie zapomnij o niej wychodząc z domu!

Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Denim rządzi

Kto powiedział, że dżins nie nadaje się na wieczorne wyjście? Jak najbardziej możesz na imprezę założyć swoje ulubione dżinsowe spodnie bez obaw, że będzie to wyglądało mało elegancko lub zwyczajnie. W takiej stylizacji postaw na dodatki: rzucające się w oczy szpilki, ciekawą torebkę i nietypową bluzkę - jeśli połączysz je z dżinsami, na pewno nie będziesz wyglądać przewidywalnie i nudno.

Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Spódnica ołówkowa nie tylko do biura

Jeśli nie masz pomysłu i na szybko musisz wybrać to, w co ubierzesz się na wieczorne wyjście, zawsze możesz spróbować zmienić biurowy dress code w stylizację na wieczór. W trzecim zestawie proponujemy wykorzystać ołówkową spódnicę, którą zwykle zakładamy do pracy, w połączeniu z body i butami na obcasie. Spódnica wygląda zupełnie inaczej, a efekt wieczorowej kreacji osiągnięty w mniej niż pięć minut!

Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX