Z cyklu #Lista zakupów: okulary przeciwsłoneczne

Kasia Żechowicz
01.08.2016 12:00
Zaczynamy nowy cykl #Lista zakupów, który z tygodnia na tydzień pomoże Wam stworzyć atrakcyjną i przede wszystkim funkcjonalną szafę. Co tydzień będziemy przypominać o jednym ważnym elemencie, który powinien znaleźć się na liście zakupów każdej kobiety, jednocześnie podpowiadając jaką wersję danego produktu wybrać i na co zwrócić uwagę. Dziś - okulary przeciwsłoneczne!

Okulary przeciwsłoneczne chronią Twoje oczy

Lista zakupów: okulary przeciwsłonecznePinterest: weheartit / thegoodvibe / Propozycje okularów przeciwsłonecznych marek Persol i Ray Ban

 

Jeśli jeszcze nie masz dobrej pary okularów przeciwsłonecznych, to najwyższa pora, aby wpisać ją na listę swoich najbliższych zakupów. Okulary przeciwsłoneczne to często zaniedbywany element garderoby ze względu na to, że wydaje nam się bardzo sezonowy. Prawda jest jednak taka, że posiadając porządną parę okularów przeciwsłonecznych, będziemy używać ich częściej niż nam się wydaje! Co to znaczy porządne okulary? Przede wszystkim chodzi o parę renomowanej firmy posiadającej wszystkie niezbędne certyfikaty. Okulary mają na celu chronić nasze oczy, dlatego warto zainwestować w parę, która będzie to robić dobrze i długo. Niektórzy argumentują zakup słabej klasy okularów z rozkładanych przy plaży stoisk tym, iż często je niszczą, wobec tego nie chcą wydawać na nie większych kwot. My jednak gwarantujemy, że im droższe okulary, tym większy szacunek, którym je obdarzamy!

 

Okulary przeciwsłoneczne to kwestia stylu

Lista zakupów: okulary przeciwsłonecznePinterest: lacooletchic / Propozycje stylowych okularów przeciwsłonecznych

 

Być może zabrzmi to banalnie, ale okulary przeciwsłoneczne nosimy na nosie, a zatem nie ma rzeczy, która bardziej rzuci się w oczy niż one! Chociażby z tego właśnie powodu, powinnyśmy pokusić się o parę, która naprawdę do nas pasuje i która będzie odpowiadała naszej osobowości. Tak, okulary dopasowujemy do charakteru, a nie sposobu ubierania się, ponieważ ten jest zmienny w zależności od okazji. Nie powinniśmy przejmować się, jeśli do eleganckiej stylizacji zakładamy sportowe Oakley Frogskin. Świetnie przełamują one formalne zestawienia ubraniowe, ponieważ kojarzą się z osobami pozytywnymi i energicznymi. A przecież również Ci, którzy pracują w biurze mogą cechować się takimi atrybutami, więc warto je pokazać!

 

Okulary przeciwsłoneczne jako część Twojej stylizacji

Lista zakupów: okulary przeciwsłonecznePinterest / Propozycje okularów przeciwsłonecznych do różnych stylizacji

 

Okulary przeciwsłoneczne już dawno przestały pełnić jedynie fukncję ochronną. Podobnie jak zegarki, stały się one elementem stylizacji, a zatem jeśli możemy pozwolić sobie na kilka par, dopasowujemy je do ubrań zupełnie jak torebkę czy biżuterię, pamiętając jednak o nadrzędnej zasadzie osobowości. Podziel swoją garderobę na główne style, w których się obracasz, na przykład: biurowy, sportowy i casualowy. Zastanów się, jakich innych dodatków używasz w poszczególnych stylach na przykład jakiego koloru jest Twoja ulubiona torebka do pracy, czy buty które zakładasz na popołudniowy spacer. Mając w myślach te punkty-przewodniki, dobierz okulary do każdej z wyodrębionych grup. Dzięki takiej selekcji, możesz być pewna, że w Twojej szafie zawsze znajdzie się porządna para okularów pasująca do którejkolwiek stylizacji.

Znalazłyśmy dla Was w sklepach dużo modnych okularów przeciwsłonecznych

Więcej okularów przeciwsłonecznych znajdziesz w sklepie Avanti

Zobacz także
  • Japonki - przegląd Japonki - obuwie, bez którego lato nie istnieje [PRZEGLĄD]
  • Stroje kąpielowe - przegląd Stroje kąpielowe - najmodniejsze fasony [PRZEGLĄD]
  • Buty na lato #SHOPPING: 7 modnych butów na wakacje
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX