HERoes - wiosenna kampania Sinsay o dziewczyńskich supermocach

Adrianna Olejnik
13.02.2018 13:46
Dziewczyny mają moc! Takie przesłanie przyświeca marce Sinsay, która wystartowała z kampanią o nazwie HERoes. Promowana na Instagramie kampania to historia czterech dziewczyn z unikalnym stylem, pasją i supermocą!

Kampania HERoes to ukłon marki w stronę młodych superbohaterek. Zachęcając młode dziewczyny do poznania siebie i wyrażania swojego stylu, marka Sinsay stworzyła sesję z udziałem czterech barwnych postaci. Przyjaciółki, które pozowały przed obiektywem Sonii Szóstak, to wulkan energii, kreatywności i oryginalnego stylu. Choć każda z dziewczyn jest inna, łączy je przyjaźń i świadomość, że dziewczyny mogą wszystko.

Kolekcja Sinsay
Fot. materiały prasowe

Pierwsza z ekipy to trendsetterka, której wyczucie stylu i wrodzona charyzma pozwala kreować modę. Kolejna z dziewczyn to fanka dobrej kuchni - zna wszystkie knajpy w mieście i chętnie eksperymentuje z nowościami. Geek girl to trzecia z przyjaciółek. Uwielbia nowe technologie - ogrywa na konsoli najbardziej wytrawnych graczy i uczy się kodowania. Czwarta bohaterka kampanii to prawdziwy rebel - nie boi się mówić tego, co myśli i zawsze idzie pod prąd.

Kolekcja Sinsay
Fot. materiały prasowe

HERoes wyrażają swoje supermoce za pomocą ubrań Sinsay. Stylizacje, które przygotowała Ewelina Gralak, to świetna inspiracja dla wszystkich dziewczyn poszukujących swojego stylu. W kolekcji prezentowanej w kampanii można znaleźć wiele denimu - oryginalne katany i poszarpane spodnie w stylu western. Nie zabrakło również propozycji dla romantyczek - zwiewne falbany i kwiatowe wzory znalazły swoje miejsce na bluzkach i sukienkach. Absolutny must have sezonu to pionowe pasy. Znajdziemy je na oversizowych koszulach - w formie delikatnych czerwonych lub błękitnych prążków oraz na spodniach i marynarkach - w postaci wyrazistych lampasów. Szeroki wybór dodatków podkreśli indywidualny styl każdej stylizacji.

Kolekcja Sinsay
Fot. materiały prasowe

Zobacz także
  • Zimowa kolekcja sinsay Zimowa kolekcja Sinsay: 24 klasyczne ubrania i dodatki w skandynawskim stylu
  • reserved Love Is My Fetish: kapsułowa kolekcja Reserved to minimalizm w klasycznym wydaniu