Ola Kowalska wystąpiła w nowej kampanii Sinsay

Redakcja
18.05.2017 17:00
Córka Kasia Kowalskiej, Ola wychodzi z cienia. Dwudziestolatka, która na co dzień mieszka w Londynie, do tej pory znana była przede wszystkim bacznym obserwatorom Instagrama, gdzie regularnie pokazuje zdjęcia swoich stylizacji. Teraz ma szansę dotrzeć do szerszej publiczności - własnie została gwiazdą nowej kampanii Sinsay.

Mat. prasowe SinsayMat. prasowe Sinsay

Sesja zdjęciowa, której gwiazdą jest Ola Kowalska została zrealizowana w warszawskim Teatrze Roma. Wrażenie robi kontrast między klasycznymi wnętrzami, a nowoczesnymi, młodzieżowymi stylizacjami, prezentowanymi przez córkę piosenkarki. Ola doskonale znana jest użytkownikom Instagrama - jej śmiałe stylizacje regularnie obserwuje kilkanaście tysięcy osób. Także zestawy, które oglądamy na zdjęciach z kampanii świetnie wpisują się w trendy lansowane przez największe gwiazdy tego portalu społecznościowego. Co to dokładnie oznacza?

Mat. prasowe SinsayMat. prasowe Sinsay

Podczas sesji zdjęciowej Ola wystąpiła w rockowych stylizacjach stanowiących absolutne must-have'y tego sezonu. Na pierwszy plan wysuwają się wyraziste dodatki, jak gorsetowy pas, futrzane klapki i czapka z daszkiem. Obok sukienek w modną kratę gingham wyróżniają się również bluzki z wiązaniami i siateczkowa tunika z napisem. Wśród projektów pojawiły się także denimowe shorty z wysokim stanem, postrzępione spódnice oraz oversizowe koszule w delikatne paski.

Mat. prasowe SinsayMat. prasowe Sinsay

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX