KappAhl: kolekcja bielizny w 3 odcieniach nude

Natalia Stachacz
21.04.2017 13:00
Jakiś czas temu głośno było o nowej kolekcji balerin Louboutin - marka wypuściła na rynek buty w kilku odcieniach nude, dzięki czemu kobiety o różnych karnacjach miały szansę znaleźć swój idealny, "cielisty" odcień. Teraz na podobne rozwiązanie zdecydował się KappAhl - szwedzka sieć odzieżowa postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek, dlatego w ofercie marki znajdzie się bielizna dopasowana do tonacji skóry.

Kolor nude to według definicji odcień skóry. Problem w tym, że mamy różne karnacje, a przyjęło się, że nude = jasny beż. Do walki z tym stereotypem stanęły znane marki - zaczęło się od wspominanego Christiana Louboutina, później na podobne rozwiązanie zdecydowało się kilka brandów bieliźnianych, do których dołączył właśnie KappAhl.

Kolekcja Skin-tone KappAhlKolekcja Skin-tone KappAhl

Na 19 kwietnia szwedzka sieciówka zaplanowała premierę kolekcji bielizny Skin-Tone. Linia skierowana jest do kobiet o różnej tonacji skóry i obejmuje staniki i majtki w trzech zniuansowanych kolorach, od jasnych do ciemnych. Bielizna w odcieniach karnacji idealnie pasować będzie pod odzież transparentną lub w kolorze białym.

Cena: stanik: 79,99 zł, majtki: 34,99 zł

Kolekcja Skin-tone KappAhlKolekcja Skin-tone KappAhl

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX