Dżins w nowej kolekcji Reserved: zobacz jakie dżinsy oraz inne elementy garderoby w niej znajdziesz

Dagmara Łacny
28.08.2016 11:50
Marka Reserved stale poszerza ofertę produktów wykonanych z dżinsu. Są to już nie tylko różnorodne fasony spodni, ale także nowatorsko zaprojektowane sukienki, tuniki, bluzki, spódnice, koszule i kurtki.

Dżinsy ReservedReserved

W sesji zdjęciowej Denim Collection zaprezentowano najważniejsze trendy związane z dżinsem, jakie przewijają się przez kolekcję Reserved w tym sezonie. Znalazły się tu seksowne stylizacje rodem z lat 90, grunge'owy luz, oraz trochę stylu sportowego i traperskiego dla mężczyzn. Nastrojowe zdjęcia pary spędzającej czas na łonie natury (autorem fotografii jest Mateusz Stankiewicz) ukazują bogactwo dżinsowej kolekcji i jej potencjał, drzemiący w możliwości łączenia elementów z denimu z poszczególnymi liniami ubrań - od YFL po Street Fashion.

Dżinsy ReservedReserved

W kampanii położono nacisk na styl swobodny i niezobowiązujący, pokazując, że różne rodzaje i odcienie dżinsu można łączyć ze sobą zyskując interesujący efekt. Pojawia się też sporo stylizacji, gdzie modeli ubrano warstwowo w dżins wraz z innymi tkaninami. Kolorystyka Denim Collection AW 2016 oscyluje wokół klasycznej palety niebieskości. Modny jest ciemny granat, ale też i jasne odcienie dżinsowych ubrań. Na kolanach zarówno męskich jak i damskich modeli spodni pojawiają się przetarcia i pęknięcia, które na stałe weszły do kanonu luźnej mody miejskiej.

Dżinsy ReservedReserved

W kolekcji dla kobiet dżins zazwyczaj jest rozciągliwy, tworzony z dodatkiem elastycznych włókien, dzięki czemu materiał ściśle przylega do sylwetki. Dominują fasony z podwyższonym stanem, ale są też inne np. tak zwany regular cut, czy push-up (eksponujące krągłości). Męska oferta dżinsowa jest bardziej tradycyjna, choć niepozbawiona modnych akcentów. Należą do nich np. dżinsowe joggerki (sportowe spodnie ze ściągaczami) i koszule z lekkimi przetarciami.

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • elak2013

    Oceniono 1 raz -1

    Polska firma,duża ekspansja za granicą.Dobrze jej idzie.Dlaczego jednak nie myśli o trochę pulchniejszych dziewczynach i kobietach???Te rozmiary są chińskie!Tymczasem na ulicach coraz więcej "brzuchatych" ludzi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX