Torebki do pracy w 3 przedziałach cenowych. Wybierz coś dla siebie!

Joanna Szczurek
14.09.2017 17:15
Dodatki są bardzo ważnym elementem stylizacji. Dlatego tak istotny jest dobór odpowiedniej torebki, która będzie nie tylko stylowa, ale też praktyczna i uniwersalna. Znalazłyśmy modele idealne do pracy, w 3 przedziałach cenowych: do 100, 200 i 300 zł! Kupisz je w rozsądnych cenach, a wyglądają luksusowo!

Torebki do 100 złotych

Torebki do 100 zł
Torebki do 100 zł/ materiały prasowe

Kobieta rzadko wychodzi z domu bez torebki. Jest ona nie tylko elementem, który uzupełnia stylizację. Ma za zadanie pomieścić wszystko to, co będzie potrzebne w ciągu dnia. Mamy ją przy sobie cały czas, kładziemy ją w różnych miejscach i często nosimy w niej ciężkie rzeczy. Dlatego zwróćmy uwagę na wytrzymałość rączek i jakość materiału, z jakiej jest wykonana. To, że torebka nie jest droga, nie znaczy, że nie może być porządnie wykonana. Te, które proponujemy mają klasyczne fasony. Jeżeli lubisz odrobinę szaleństwa w modzie, wybierz torebkę w kolorze nasyconej żółci, która doda blasku jesiennym stylizacjom. Jeżeli wolisz coś uniwersalnego, wybierz klasyczną czerń lub czerwień.

Torebki do 200 złotych

torebki do 200 złotych
torebki do 200 złotych/ materiały prasowe

Wybrałyśmy torebki w stonowanych kolorach. Szarości będą pasowały do niemal wszystkiego, podobnie jak czerń i brązy. Ciekawym rozwiązaniem jest również przygaszony róż, który wbrew pozorom wygląda bardzo elegancko. Taka torebka będzie pełnić funkcję akcentu kolorystycznego, który ożywi biurowe stylizacje. Przy wyborze torebki do pracy ważna jest również liczba i rozmieszczenie przegródek we wnętrzu torebki. Pomogą posegregować wszystkie rzeczy i utrzymać porządek. 

Torebki do 300 złotych

torebki do 300 złotych
torebki do 300 złotych/ materiały prasowe

Większość tych torebek jest wykonana z naturalnej skóry. Aby torebka służyła przez wiele sezonów, należy pamiętać o jej odpowiedniej pielęgnacji. Przede wszystkim o natłuszczeniu skóry. Raz na jakiś czas wypoleruj ją specjalnie do tego przeznaczonym preparatem lub odrobiną olejku rycynowego czy woskiem pszczelim.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX