Nowa kolekcja butów ASICS TIGER Gel-Lyte

Natalia Stachacz
11.08.2017 18:00
ASICS TIGER to jedne z najbardziej znanych i najwygodniejszych sportowych butów na świecie. Jedna z linii marki to buty biegowe retro zaprojektowane jeszcze w latach 80. W jej skład wchodzą m.in. modele Gel-Lyte III i Gel-Lyte V. W tym sezonie projektanci ASICS postanowili sięgnąć po inaugurujący serię, stworzony w 1987 roku but Gel-Lyte.

W kolekcji jesień-zima 2017 ASICS TIGER znajdziemy odświeżony model Gel-Lyte w dwóch kolorystykach zgodnych ze swoim pierwowzorem z przełomu lat 80. i 90. Pierwsza z propozycji kolorystycznych to biel przełamana czernią i neonową pomarańczą, w drugiej projektanci sięgnęli po zestawienie bieli, pastelowego, gołębiego błękitu oraz cytrynowej żółci.

ASICS TIGER Gel-Lyte
ASICS TIGER Gel-Lyte

Oprócz dwóch kolorystyk oryginalnych (OG) modelu Gel-Lyte w bieżącej kolekcji ASICS TIGER znalazły się propozycje oparte na innych paletach barw: minimalistyczne biele, czernie i szarości zestawione są z delikatnymi pastelami.

Nowa kolekcja butów ASICS TIGER Gel-Lyte
Nowa kolekcja butów ASICS TIGER Gel-Lyte

Cholewka buta zachowała oryginalny kształt i stylistykę, która zachwyci koneserów. Nostalgiczny, retro-elegancki smak świetnie współgra ze sportowym charakterem.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX