Botki na wiosnę - wielki przegląd naszej redakcji

Agnieszka Kosińska
25.04.2016 14:00
botki i sztyblety na wiosne

botki i sztyblety na wiosne (pinterest.com)

Wiosenna aura nas nie rozpieszcza, dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie przegląd najlepszych butów na ten okres. Botki i sztyblety to klasyki wiosennego i jesiennego przesilenia. Sprawdź nasze propozycje.

Buty na wiosnę

Wiosna w pełni, ale na wysokie temperatury i ciepły powiew wiatru musimy jeszcze trochę poczekać. Tymczasem wiele z nas ma problem jakie buty najlepiej sprawdzą się w ciągu dnia i jakie modele są teraz na topie. Baleriny i sandałki muszą jeszcze poczekać na swoją kolej, dlatego wiosenne botki i sztyblety spiszą się na ten czas idealnie.

Botki na słupku

Ulubione botki to niezastąpiona para butów podczas wiosennych przesileń i niestabilnej pogody. Są wygodne, praktyczne i ultra modne. Pomimo, że trend na nie trwa od kilku, a nawet kilkunastu sezonów to nie możemy się z nimi rozstać. Aktualnie mamy ogromny wybór modeli na płaskim obcasie oraz na szpilce ze wszystkimi rodzajami zdobień i aplikacji. Tej wiosny oprócz klasycznych modeli, które nigdy nie wychodzą z mody, nie możesz zapomnieć o botkach na słupku z drewna lub fantazyjnymi wykończeniami.

 

Botki na wiosnęmateriały partnerów

 

Wiosenny klasyk - sztyblety

Wiosna nie może obyć się również bez sztybletów. Botki sięgające do kostki, na płaskiej podeszwie z gumkami ściągającymi po bokach, które zastępują zasuwaki to ich podręcznikowy model. Historia sięga początków XX w. kiedy były używane głównie do jazdy konnej. Zostały zaprojektowane dla wygody i odpowiedniego ułożenia nogi w strzemieniu. Są niebywale komfortowe i bardzo praktyczne. Pomimo płaskiej podeszwy nie ujmują kobiecości i klasy. Największym powodzeniem cieszą się sztyblety w kolorze czerni i brązu, ale tej wiosny to Ty dyktujesz trendy. Specjalnie dla Ciebie wybrałyśmy kilkadziesiąt modeli ze sklepów internetowych, które świetnie sprawdzą się tej wiosny.

 

Sztyblety na wiosnęmateriały partnerów

Więcej propozycji botków na wiosnę:

Więcej o: