Najsłynniejsze torebki - sprawdź jak znaleźć tańsze modele o tym samym wyglądzie

Magdalena Ławreniuk
13.04.2016 19:00
Najsłynniejsze torebki i tańsze modele

Najsłynniejsze torebki i tańsze modele (www.pinterest.com)

Jakie torebki są najpopularniejsze? O jakich modelach marzy każda z nas? Sprawdź razem z nami i odkryj tańsze torebki inspirowane najsłynniejszymi fasonami.

Jedną z najsłynniejszych torebek świata, z której ucieszyłaby się z pewnością każda kobieta jest klasyczna, czarna torba na ramię Chanel. Popularnie zwana chanelką torebka charakteryzuje się śliską, pikowaną strukturą materiału oraz złotym paskiem. Jest niewielka, klasyczna, w kolorze, który najlepiej pasuje do innych. Wiadomo jednak, że nie każdą z nas stać na taki wydatek. Warto wybrać wtedy torebkę przypominającą wyglądem chanelkę. Nie wybierajmy jednak podróbek z wielkimi literami na wzór znaku CC, ale na przykład ułożonych inaczej. Postawmy na modele inspirowane chanelką, o podobnym wyglądzie czy strukturze materiału. Nie ma bowiem nic gorszego niż "chamskie" podróbki ze zmienioną nazwą marki czy jej logo.

Torebki Chanelwww.pinterest.com

 

Klasyka od Chloé

Najmodniejszym fasonem torebek marki Chloé jest niewielki model na złoty łańcuszku o zaokrąglonym kształcie. Torebki zachwycają nas mnogością odcieni i z pewnością każda z nas znalazłaby swój ukochany kolor. Kiedy nie możemy sobie na nie pozwolić, warto wybrać modele o podobnym kształcie. Niestandardowy fason sprawia, że torby na ramię są ciekawym dodatkiem do wielu stylizacji, zarówno tych na co dzień jak i na wielkie wyjście.

Najsłynniejsze torebki Chloewww.pinterest.com

Marzenie Yves Saint Laurenta

Niejedna z nas z chęcią pozyskałaby do swojej garderoby podłużną torebkę Yves Saint Laurent. W tym fasonie podoba nam się charakterystyczne logo, które staje się niemal ornamentem, ozdobą. Świetnym dodatkiem jest także breloczek-frędzel. W tym roku frędzle wracają do mody, dlatego tym bardziej polecamy takie torebki. Klasyczne modele doskonale sprawdzają się w różnorodnych stylizacjach, warto mieć je w garderobie i w zasięgu ręki.Torebki Yves Saint Laurent

www.pinterest.com

Inne torebki do modnych stylizacji

Więcej kopertówek znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: