Biżuteria z kolorowymi kamieniami - idealny dodatek do wiosennych stylizacji

Ewelina Kołodziej
15.04.2016 11:30
Pandora - linia kolorowych pierścionków (mat. pras.)

Pandora - linia kolorowych pierścionków (mat. pras.) (Pandora - linia kolorowych pierścionków (mat. pras.))

Subtelne wyróżnienie w eleganckim stylu. Biżuteria z kolorowymi kamieniami robi zawrotną karierę w tym sezonie. Sprawdź, czego szukać, na jakie kolory postawić, który wzór będzie pasował do Ciebie i gdzie znaleźć najpiękniejsze modele biżuterii na ten sezon.

 

Wiosenne dodatki - kolorowa biżuteria (zdj. Pandora)Wiosenne dodatki - kolorowa biżuteria (zdj. Pandora)

Kolorowe dodatki wiosną mają szczególną wymowę. Jednak gdy nie zależy nam na krzykliwym wizerunku, a subtelnym wyróżnieniu, stawiamy na delikatne dodatki. Biżuteria z kolorowymi kamieniami zdaje się być idealnym wyróżnieniem w tym sezonie.

Czym powinnyśmy kierować się wybierając biżuterię do wiosennych stylizacji? Naturalność jest naszym instynktownym wyborem. Krzykliwe, mocne kolory zostawmy na letnie uniesienia. Wiosna jest czasem, gdy delikatność, subtelność i romantyzm mają niesamowitą siłę przekazu. Stąd wiosna stoi pastelami, zwiewnymi materiałami, luźnymi fasonami. Szukając idealnych dodatków, przez myśl nie przejdzie nam zarzucić na siebie ciężką kolię czy przesadne kolczyki. Ale skromna, choć bardzo wdzięcznie wyglądające pierścionki z kolorowymi kamieniami, drobne kolczyki, łańcuszki z czarującymi zawieszkami - to już całkiem inna, wiosenna bajka. Chcecie się w niej znaleźć? My tak!

Przepiękne propozycje biżuterii z kolorowymi kamieniami znalazłyśmy w najnowszych propozycjach marki Pandora.

Nowe pierścionki PANDORA, zainspirowane kroplami wody tańczącymi na płatkach oraz liściach kwiatów, pozwalają na tworzenie wielobarwnych zestawów idealnych do każdej stylizacji. Ich świeże wiosenne kolory i błyszczące powierzchnie przywodzą na myśl kwiatowe pąki. Jednocześnie ich wesoły design silnie nawiązuje do nurtu pop art.

 

Subtelna biżuteria od Pandory (zdj. Pandora)Subtelna biżuteria od Pandory (zdj. Pandora)

Przyznajemy, że z miejsca zakochałyśmy się w pierścionkach Pandory. Możecie nosić je pojedynczo lub tworząc magiczne, mieniące się kompozycje o różnej wielkości i kolorystyce. Wyglądają wówczas jest artystyczne, romantyczne kolaże na naszych dłoniach. Przy czym nie ma opcji, abyśmy przesadziły wybierając więcej niż 2 modele. To za sprawą idealnie skomponowanej kolorystyki, która niezależnie od naszego wyboru nie stworzy efektu „barokowego przepychu”. Uwielbiamy!

Co więcej, o wyjątkowym charakterze nowej kolekcji pierścionków Pandora zadecydował w dużym stopniu szlif buff top, któremu biżuteria zawdzięcza iluzję głębi oraz wrażenie przeglądania się w kropli wody. Przezroczyste kamienie dostępne są w kolorach: różu, fioletu, błękitu, a także białym. Dostępne w różnych wielkościach, osadzone na srebrnych pierścionkach, a wyróżnieniem w linii jest jasnoróżowy kamień osadzony na złotym pierścionku - stanowi dzięki temu ciepły akcent na tle reszty.

 

Linia pierścionków z kolorowymi kamieniami Pandora (zdj. Pandora)Linia pierścionków z kolorowymi kamieniami Pandora (zdj. Pandora)

Więcej o:
Zobacz także
  • Biżuteria z kołami Biżuteria z kolistymi kształtami - zobacz najładniejsze modele
  • Emily Ratajkowsky Emily Ratajkowski i Jacquie Aiche. Najnowsza kampania biżuterii z udziałem gwiazdy
  • Jak dobrać biżuterię do dekoltu? Porady Jak dobrać biżuterię do dekoltu? Porady