PETAL FRESH ORGANICS - sprawdź najnowszą linię kosmetyków do włosów

Wiktoria Nowak
01.04.2016 15:30
Petal Fresh

Petal Fresh (mat. prasowe)

Jak skutecznie zadbać o suche i łamliwe włosy po zimowym sezonie? Chociaż w tym roku zima była dla nas łaskawa, noszenie czapek i kapturów, oraz skoki temperatur zrobiły swoje. Nasze włosy potrzebują intensywnej regeneracji, więc postanowiłyśmy jakoś temu zaradzić. Sprawdźcie czemu tak bardzo do gustu przypadła nam marka Petal Fresh Organics.

Petal Fresh Organics to marka kosmetyczna tworząca unikatowe kompozycje i formuły pielęgnacyjnych szamponów i odżywek do włosów, z zawartością roślin pochodzących z najdalszych zakątków Ameryki. Mięta, liście zielonej herbaty, aloes czy leśne jagody - do tworzenia wyjątkowych kompozycji, marka Petal Fresh wykorzystuje tylko najlepsze, organiczne ekstrakty roślinne i olejki naturalne. Ich jakość potwierdza certyfikat Stellar Certification Services, który daje gwarancję produktu etycznego, nietestowanego na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.

Naturalne szampony i odżywki Petal Fresh Organics to produkty do codziennej pielęgnacji, które utrzymują doskonałą kondycję i wygląd włosów, szczególnie suchych i zniszczonych po zimie. Szampony efektywnie oczyszczają i odżywiają skórę głowy, zapewniając włosom zdrowy i świeży wygląd. W rezultacie włosy stają się miękkie w dotyku, a fryzura na długo utrzymuje naturalny blask.

Co najważniejsze, kosmetyki dopasowane są do każdego rodzaju włosów, przez co doskonale odpowiadają na potrzeby kobiet. Wykorzystanie organicznych składników to nie jedyna zaleta produktów marki Petal Fresh Organics. Szampony i odżywki nie zawierają syntetycznych emulgatorów, substancji zapachowych, barwników, konserwantów, stabilizatorów czy roślin modyfikowanych genetycznie. Dla kobiet poszukających produktów naturalnych, szampony i odżywki Petal Fresh Organics mogą być prawdziwą perełką.

Niezależnie od tego, czego najbardziej potrzebują Twoje włosy po zimie –kosmetyki z organicznym składem powinny być odpowiedzią na każdą Twoją potrzebę. Przed wiosną postaw na naturalność – zarówno wyglądu Twoich włosów, jak i ekologicznych składników pielęgnacyjnych.

Więcej o: