Wiosenne trendy - zoom na manicure. Zakochaj się w kolorowych paznokciach

Wiktoria Nowak
01.02.2016 16:00
Manicure wiosenny

Manicure wiosenny (Shutterstock.com)

Sztuczne, naturalne, w kształcie migdałków czy kwadratowe? Jaki manicure będzie modny w nadchodzącym sezonie? Sprawdźcie kilka naszych ulubionych inspiracji z sieci. My zakochałyśmy się w tych najbardziej kolorowych, które do złudzenia przypominają nam wakacyjne, bardzo egzotyczne podróże w nieznane. A według was, które są najciekawsze?

Stay black

Eleganckie i zawsze na czasie - czarne paznokcie. Pasują do wszystkiego i z całą pewnością nigdy nam się nie znudzą. W tym sezonie panuje moda na kwadratowe kształty - skusisz się na nie?

We gaan 'raad het liedje' spelen! Comment ik als je meedoet! ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @x.trendy_fashion.x

Nienudne nude

Delikatne i bardzo stonowane kolory takie jak np. nude - świetnie sprawdzą się wraz z wiosennymi stylizacjami np. z podartymi boyfriendami i białymi t-shirtami. Zawsze będą wyglądać obłędnie i bardzo kobieco.

Karnawałowy szał

Chociaż karnawał dobiega końca - postaw na świecące, długie paznokcie w srebrnym kolorze. To najlepszy dodatek do cekinowych sukienek i szarych stylizacji.

@velvetcaviar ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Insta direct or tag for cred?? (@badgaldopest1)

Wakacyjne wzorki

Chociaż przez chwilę chcesz poczuć się jak na rajskiej plaży? Postaw na zwariowane i różnokolorowe paznokcie w wakacyjne wzorki i zacznij odliczać dni do wakacji!

#semilac003 #blureffect #paznokcieukaroli #happy #saturday #warsaw #polishgirl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Wasik (@karolinka16123)

Więcej o: